poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaF-SecureF-Secure 2011 dostępny

F-Secure 2011 dostępny

Lekkość i szybkość działania, zapewniająca ochronę „w czasie rzeczywistym”, to kluczowe atuty najnowszej wersji oprogramowania zabezpieczającego firmy F-Secure. Inteligentna technologia F-Secure Internet Security 2011 pozwala gromadzić i przechowywać niemal nieskończoną liczbę danych o wszelkiego typu niebezpiecznych aplikacjach, plikach, zainfekowanych linkach czy wirusach czyhających na użytkowników w sieci. Dzięki temu program w ciągu zaledwie kilku milisekund jest w stanie precyzyjnie zlokalizować i zneutralizować zagrożenie. W badaniu przeprowadzonym przez AV-Comparatives.org, niezależną austriacką organizację non-profit, specjalizującą się w testach oprogramowania antywirusowego, F-Secure Internet Security 2011 uzyskał najwyższą ocenę.
[źródło: F-Secure Polska] 

Od środy 15 września dostępny także u nas. Szczegółowe informację i ceny o nowym produkcie naszych skandynawskich przyjaciół tutaj :)
Wszyscy nowi jak i obecni klienci, którzy posiadają aktywną subskrypcję pakietu AntiVirus lub Internet Security – mogą dokonać darmowej aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji.
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?