Izabela Wiśniewska

Specjalista ds. marketingu

Ukończyłam studia z ekonomii menedżerskiej, finansów przedsiębiorstw i podyplomowe z zarządzania sprzedażą. Swoją karierę rozpoczęłam od pracy w jednej z 5 największych korporacji w Polsce i… szybko przekonałam się, że to nie dla mnie.

Moje doświadczenie w pracy z ludźmi, które przydaje się w obecnej pracy, zdobywałam m.in. jako agent ubezpieczeniowy. W 2015 roku postanowiłam się przebranżowić. Wybrałam copywriting. Głównie dlatego, że ta dziedzina wymaga analizy psychologicznej i emocjonalnej, researchu oraz pracy ze słowem. Dwa lata później – w 2018 roku – moja droga przecięła się z drogą Omegasoftu. Od tego czasu specjalizuję się w tworzeniu treści z obszaru IT i cyberbezpieczeństwa.

Aby jeszcze lepiej zgłębić sekrety branży ukończyłam kilka specjalistycznych kursów: Tworzenie i projektowanie aplikacji internetowych, Podstawy programowania, Administrator chmury Azure, Introduction to Cybersecurity Cisco, Szkolenie Santander – Cyberbezpieczeństwo dla każdego z Politechniką Poznańską oraz Narzędziownik AI stworzony przez Securitum. Aktualnie uczestniczę w Szkole Security autorstwa Macieja Kofela.
Lubię poznawać najnowsze trendy cyberbezpieczeństwa, odkrywać nowe produkty branżowe i dzielić się cennymi informacjami ze swoimi czytelnikami. Sama korzystam z ochrony Norton 365 dla mojego komputera i smartfona. Rezonuję z poczuciem misji edukacyjnej Omegasoftu, skierowanej do osób nietechnicznych. Przekładanie trudnego języka na słowa łatwe w odbiorze, to coś, w czym czuje się najlepiej.

Rozwój osobisty i czytanie branżowej literatury (zarówno z zakresu IT, jak i psychologii i marketingu) zajmuje bardzo wysokie miejsce w moim życiu, jednak poza pracą, znajduję czas na rodzinne wycieczki, spacery, grę na gitarze i… taniec z ogniem.

Facebook
Linkedin