niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPoradnikiNorton 360 - odnowienie subskrypcji 

Norton 360 – odnowienie subskrypcji 

Zachowanie ciągłości ochrony antywirusowej jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa urządzeń i danych na nich zgromadzonych. Zagrożenia związane z cyberprzestępczością stale się zmieniają, a nowe wirusy i szkodliwe oprogramowanie są wprowadzane na rynek każdego dnia. Sprzęt bez ochrony staje się wtedy łatwym celem dla hakerów, którzy chcą uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych lub innych cennych informacji. Aby temu zapobiec, pamiętaj o odnowieniu subskrypcji Twojego antywirusa. 

Odnawianie subskrypcji Norton 360 – jak najkorzystniej?

Pewnie zauważyłeś, że Norton 360 od pewnego czasu, podczas rejestracji, wymaga podania numeru karty kredytowej – wszystko po to, aby nie zapomnieć o przedłużeniu subskrypcji. Ta opcja nie jest jednak zbyt korzystna dla użytkownika – mimo, że ochrona zostanie przedłużona – co zapewni automatycznie ciągłość ochrony – to jej koszt nie należy do najniższych. A można inaczej. 

Możesz anulować subskrypcję na głównym koncie Norton i odnowić licencję na swoich warunkach. Co to oznacza? Różnicę możesz sprawdzić (i zauważyć w swojej kieszeni) wchodząc na nasz sklep Omegasoft.pl – w zależności od pakietu, jakiego potrzebujesz, Twoje oszczędności mogą wynieść nawet 285 złotych! 

Decydując się na likwidację subskrypcji nie musisz martwić się o przeoczenie terminu wygaśnięcia ochrony – program poinformuje Cię o zbliżającym się końcu licencji. Będziesz mieć kilka dni na zorientowanie się w cenach i wybraniu pakietu odpowiedniego dla swoich potrzeb. Na dodatek taki zakup odbywa się w 100% drogą elektroniczną – na maila podanego podczas składania zamówienia na Omegasoft.pl dostaniesz wiadomość z wygenerowanym specjalnie dla Ciebie, oryginalnym kluczem produktu. Jak z niego skorzystać? To bardzo proste.

Odnowienie subskrypcji Norton 360 na komputerze

Aby ochrona komputera działała poprawnie, odnowienia należy dokonać przed terminem wygaśnięcia aktualnej subskrypcji. Podczas aktywacji urządzenie musi mieć zapewniony dostęp do internetu, a ty musisz posiadać zakupiony klucz nowej licencji. Aby przedłużyć ochronę wykonaj następujące czynności:

 1. Przy module “Bezpieczeństwo urządzenia” naciśnij przycisk “Otwórz”.
 1. Następnie kliknij opcję “Pomoc”
 1. W kategorii: “Informacje o koncie”, naciśnij na link oznaczony: “Wprowadź klucz produktu”.
 1. Kolejnym krokiem będzie wpisanie otrzymanego od nas na maila kluczu produktu i naciśnięcie przycisku “Dalej”.
 1. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie będą pojawiały się na ekranie.

Jak widzisz, odnowienie subskrypcji zajmuje tylko kilka chwil i możesz w łatwy sposób dokonać go we własnym zakresie. Jeśli chcesz dokonać przedłużenia licencji na urządzeniu mobilnym, przejdź do następnego punktu.

Odnowienie subskrypcji Norton 360 na urządzeniu mobilnym

W przypadku urządzeń przenośnych, podczas aktywacji subskrypcji także musisz mieć dostęp do sieci internetowej. Wykonaj kolejno poniższą instrukcję:

 1. Otwórz aplikację Norton 360.
 1. Z menu wybierz opcję “Moje konto” i naciśnij “Odnów”
 1. Wejdź w opcję “Zrealizuj subskrypcję”.
 1. Aby zrealizować subskrypcję, stuknij w opcję “Wprowadź klucz produktu”.
 1. Wklej lub wpisz otrzymany po zakupie w sklepie Omegasoft.pl 25-znakowy klucz produktu. 
 1. Następnie naciśnij przycisk “Sprawdź”.
 1. Możesz też skorzystać z opcji skanowania klucza produktu. W tym celu stuknij w ikonę aparatu znajdującą się obok pola tekstowego, a następnie zeskanuj klucz, który zostanie automatycznie zweryfikowany.

Zachowaj ciągłą ochronę

Dzięki powyższym działaniom nie tylko zadbasz o ciągłość ochrony swoich urządzeń, ale także zaoszczędzisz sporą ilość pieniędzy. Mamy nadzieję, że z naszym poradnikiem odnowienie subskrypcji Norton 360 pójdzie Ci szybko i sprawnie. Jeśli miałbyś jakiekolwiek kłopoty z wpisaniem klucza licencyjnego, zawsze możesz skontaktować się z naszą pomocą techniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy przejść przez proces aktywacji nowej subskrypcji dla usług antywirusowych Norton 360.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?