niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelPinnacle Studio 17 Upgrade nareszcie dostępny!

Pinnacle Studio 17 Upgrade nareszcie dostępny!

Udało się! Choć wcześniejsze plany producenta zakładały, że pakiety Pinnacle Studio 17 Upgrade nie będą dostępne na polskim rynku, to dzięki naszym staraniom firma Corel zdecydowała się na ich wprowadzenie!

Jako pierwsi w Polsce oferujemy Państwu możliwość zakupu dwóch rodzajów pakietów – aktualizacji (Upgrade) do najnowszej wersji Pinnacle Studio 17:

Pinnacle Studio 17 PL Box Plus Upgradew cenie 245 złotych

Pinnacle Studio 17 PL Box Ultimate Upgradew cenie 295 złotych

pinnacle-studio-17-upgradeDo skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty w naszym sklepie i zakupu wymienionych pakietów w wyjątkowej cenie uprawnieni są dotychczasowi posiadacze programu Pinnacle Studio w wersjach 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 oraz Avid Studio, którzy (w celu weryfikacji przez firmę Corel) prześlą klucz aktywacyjny wcześniejszej wersji programu. Klucz aktywacyjny może zostać wysłany podczas składania zamówienia (w rubryce Uwagi) lub po złożeniu zamówienia – drogą mailową (na adres biuro@omegasoft.pl).

Uwaga! Produkty oferowane są w przedsprzedaży. Wysyłka zakupionych programów Pinnacle Studio 17 Upgrade nastąpi w dn. 15-25 lutego 2014 r.

Aktualizacje Pinnacle Studio 17 PL Box Plus Upgrade oraz Pinnacle Studio 17 PL Box Ultimate Upgrade są dostępne w polskiej wersji językowej. Pod względem funkcjonalnym i narzędziowym nie różnią się niczym od pakietów przeznaczonych dla nowych użytkowników (nie zawierają jedynie zielonego płótna).

Najnowsze wersje programów Pinnacle Studio 17 zostały wyposażone w zestaw udoskonalonych funkcji, które sprawiają, że tworzenie filmów staje się szybsze i łatwiejsze, m. in. wbudowany organizer i biblioteka umożliwiające uproszczone zarządzanie materiałami, narzędzia służące do poprawiania, przycinania, powiększania i tworzenia panoramicznych zdjęć, korygowania dźwięków oraz ulepszania kolorów i stabilizacji filmów, narzędzie Storyboard. Najistotniejszą zmianą Pinnacle Studio 17 jest jednak możliwość szybszego przetwarzania obrazu. Efekty pracy stają się widoczne błyskawicznie – renderowanie jest aż 10 razy szybsze niż do tej pory (w przypadku plików w formacie AVC).

Oferowane pakiety różnią się między sobą przede wszystkim ilością obsługiwanych ścieżek oraz dostępnych dodatków.

Pinnacle Studio 17 Plus Upgrade to rozbudowany pakiet, który pozwala na jednoczesną obsługę aż 24 ścieżek na osi czasu oraz tworzenie filmów w HD oraz w 3D. Wyposażony został w najnowszą funkcję Live Screen Capture, umożliwiającą zarejestrowanie interesującego obrazu wprost z ekranu i wykorzystanie go w projekcie. Użytkownicy mają również dostęp do bazy ponad 1800 efektów 2D i 3D.

Pinnacle Studio 17 Ultimate Upgrade to profesjonalna aplikacja obejmująca najbardziej zaawansowane narzędzia. Dzięki nim bez trudu można stworzyć filmy w HD, 3D oraz w najwyższym standardzie 4K Ultra HD. Program obsługuje nieograniczoną liczbę ścieżek, co pozwala na stworzenie wyjątkowych, wielowymiarowych, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach filmów. Wśród nowości (oprócz Live Screen Capture) znajduje się iZotope Music & Speech Cleaner (usuwa niepotrzebne lub nieczyste dźwięki z nagrań). Pinnacle Studio 17 Ultimate obejmuje ponad 2000 efektów i szablonów 2D i 3D oraz zestaw nowych, profesjonalnych efektów Red Giant, stworzonych przez światowych liderów w tej dziedzinie.

Aby poznać pełną ofertę programów Pinnacle w naszym sklepie, zapraszamy na stronę:

https://www.omegasoft.pl/Corel/Pinnacle-Studio

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, dotyczące oprogramowania Pinnacle Studio 17 zapraszamy do kontaktu z nami pod nr infolinii 801 011 033.

PODOBNE ARTYKUŁY

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?