niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaEdukacjaNowość w ofercie! Bitdefender GravityZone, czyli pakiet antywirusowy dla szkolnictwa

Nowość w ofercie! Bitdefender GravityZone, czyli pakiet antywirusowy dla szkolnictwa

Pakiety edukacyjne Bitdefender to kompleksowe rozwiązania chroniące zarówno dzieci, jak i pracowników placówek oświatowych. W naszym sklepie omegasoft.pl właśnie pojawiła się najnowsza wersja tego skutecznego i wydajnego antywirusa – Bitdefender GravityZone przeznaczona do użytku aż na 20 urządzeniach jednocześnie. Co kryje w sobie ten pakiet? Poniżej znajdziesz, krótki opis jego możliwości.

Specjalna ochrona dla środowiska edukacyjnego

Bitdefender Pakiet Edukacyjny oferuje kompleksowe rozwiązanie antywirusowe, stworzone specjalnie dla szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych, aby zapewnić maksymalną ochronę wszystkich szkolnych komputerów i ich użytkowników. To zaawansowane rozwiązanie, które oferuje specjalną ochronę dla wszystkich komputerów w placówkach edukacyjnych oraz bezpieczeństwo uczniów korzystających z pracowni komputerowych. Dzięki niemu placówki edukacyjne mogą cieszyć się spokojem, wiedząc, że ich dane, pracownicy i uczniowie są w pełni bezpieczni online.

Łatwa obsługa i zarządzanie bezpieczeństwem

Bitdefender Pakiet Edukacyjny nie tylko chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, ale także zapewnia łatwą obsługę i zarządzanie ustawieniami zabezpieczeń. Dzięki zdalnej konsoli, dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej, administratorzy mogą monitorować i zarządzać ochroną wszystkich komputerów w placówce. To oznacza, że użytkownicy nie muszą samodzielnie decydować o swoim bezpieczeństwie online – wszystko jest zarządzane centralnie, co zapewnia spójność i pełną kontrolę.

Zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa

Bitdefender Pakiet Edukacyjny bazuje na wielokrotnie nagradzanej technologii antywirusowej Bitdefender GravityZone. To oznacza, że placówki edukacyjne mają dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa, w tym:

  • Ochrona antywirusowa – dzięki wyjątkowemu modułowi antywirusowemu, wszystkie szkolne urządzenia są monitorowane i chronione przed wirusami, programami szpiegującymi, robakami i trojanami.
  • Skuteczna zapora – pakiet wyposażony jest w niezawodną zaporę chroniącą przed włamaniami, atakami hakerów i phishingiem.
  • Pełna wydajność – mimo zaawansowanych rozwiązań antywirusowych, technologia Bitdefender nie wpływa negatywnie na wydajność komputerów, zapewniając płynne działanie bez spowolnień.
  • Ograniczenie dostępu użytkowników – administratorzy mają możliwość zdalnego ograniczania dostępu do wybranych stron internetowych i aplikacji, zapewniając pełną ochronę uczniom przed nieodpowiednimi treściami online.

Bitdefender Pakiet Edukacyjny to nie tylko antywirus – to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które daje placówkom edukacyjnym pewność, że ich środowisko online jest w pełni chronione. Ochrona danych, pracowników i uczniów staje się prostsza i bardziej efektywna, dzięki łatwej obsłudze i zaawansowanym funkcjom zapewnianym przez ten pakiet.

Szczegółowe informacje i możliwość zakupu najnowszego produktu w naszym sklepie: Bitdefender GravityZone Pakiet antywirusowy dla szkół znajdziesz tutaj:

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?