poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaTesty i rankingiBitdefender Total Security najlepszym programem maja 2018

Bitdefender Total Security najlepszym programem maja 2018

Obecnie nieopłacalne wydaje się już instalowanie wyłącznie programu antywirusowego, nawet takiego wyposażonego w skaner, monitor oraz moduł analizy heurytystycznej. Nowoczesne oprogramowanie musi zabezpieczać komputer czy inne urządzenie kompleksowo, do tego reagować na wszelkie podejrzane działania i zgłaszać je użytkownikowi. Kolejne pożądane cechy to łatwość instalacji na różnych platformach oraz prostota obsługi (im większe możliwości programu, tym może być on bardziej skomplikowany, dlatego na topie jest jeden panel główny, z którego można zarządzać najważniejszymi funkcjami). Dla niektórych użytkowników ważna jest też cena – mogą zapłacić więcej, ale chcą wtedy zyskać kompletne zabezpieczenie.

Program, który spełnia te wszystkie wymogi

Comiesięczne rankingi najlepszych programów antywirusowych i zabezpieczających pokazują tendencje i zainteresowania użytkowników. W maju bezapelacyjnym zwycięzcą jest Bitdefender Total Security 2018, który wyprzedził m.in. inną propozycję tej samej firmy oraz takich gigantów jak Norton czy Kaspersky. Podstawowa wersja programu umożliwia zainstalowanie jej na urządzeniach mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Windows, Android lub MacOS oraz posiada licencję na 5 stanowisk. Gwarantuje to możliwość zabezpieczenia np. wszystkich urządzeń domowych, w tym komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona itd.; niezależnie od ilości urządzeń, jedno pozostaje główne i służy jako centrum zarządzania. Taki sposób funkcjonowania programu ułatwia wprowadzanie zmian i śledzenie zagrożeń nawet niezbyt doświadczonym użytkownikom.

Cena a jakość

Bitdefender Total Security wypada korzystnie również ze względu na cenę. Pięciostanowiskowa licencja kosztuje niecałe 250 zł, do tego firma czasami oferuje zniżki (głównie podczas zakupów przez internet). Nabywając pełną wersję, użytkownik może uruchomić ochronę różnych słabych punktów w swoich urządzeniach. Nacisk położony został na płatności internetowe, bankowość mobilną, bezpieczne hasła i dane logowania, jak również na uzyskanie tego wszystkiego bez spadku wydajności komputera. Nie oszukujmy się – antywirusy oraz oprogramowanie zabezpieczające często oznacza konieczność instalacji i ciągłego korzystania prawdziwego „kombajnu” co nie jest niezauważalne, jeśli chodzi o wydajność. Twórcy Bitdefender Total Security 2018 postarali się jednak jak najbardziej ograniczyć skutki korzystania z programu, podnosząc jednocześnie możliwości aplikacji w kwestii skutecznego wykrywania nieznanych zagrożeń za pomocą heurytystyki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?