piątek, 14 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelCorel udostępnił nową łatkę Pinnacle Studio 17

Corel udostępnił nową łatkę Pinnacle Studio 17

Twórcy filmów korzystający z Pinnacle Studio 17 mogą udoskonalić swój program instalując Patch 17.6.

Udoskonalenia programu

PS17_patchUżytkownicy Pinnacle Studio 17 mogą skorzystać z najnowszej poprawki, jaką przygotował producent tego popularnego pakietu służącego do tworzenia filmów. Publikowane łatki pozwalają udoskonalić działanie programu, zoptymalizować jego wydajność oraz wyeliminować błędy i niedociągnięcia, które zostały ujawnione po jego premierze. Dzięki nim twórcy filmów mają zapewnioną najwyższą jakość oprogramowania oraz poprawę komfortu pracy, która może stać się szybsza i efektywniejsza.

Instalowanie łatek nie jest niezbędne do korzystania z programu, lecz producent Pinnacle Studio 17 każdorazowo zaleca ich pobranie i instalację.

Co nowego?

To już ósma poprawka do najnowszych wersji pakietów – Pinnacle Studio 17, Pinnacle Studio 17 Plus oraz Pinnacle Studio 17 Ultimate. Mogą z niej skorzystać za darmo wszyscy użytkownicy oprogramowania.

UWAGA! Patch 17.6 przeznaczony jest dla użytkowników korzystających z wersji 17.5. Ci, którzy do tej pory nie zaktualizowali swojego programu, przed instalacją łatki 17.6 muszą zainstalować poprzednią – 17.5.

Patch 17.6 – obejmuje kolejne poprawki i naprawia dotychczasowe błędy oraz zawiera ulepszenia optymalizujące wydajność i stabilność programu. Wśród nich znajduje się:

  • Wyeliminowanie zawieszania się programu podczas edycji zaawansowanych projektów.
  • Usunięcie błędów powodujących zacinanie się ścieżki dźwiękowej.
  • Usunięcie usterek dźwięku podczas zmiany tytułu.
  • Usunięcie usterek przejść.
  • Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?