poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAktualności„Szkoda, że nie miałem antywirusa” – opowiedz nam swoją historię! - KONKURS

„Szkoda, że nie miałem antywirusa” – opowiedz nam swoją historię! – KONKURS

Ostatnio wiele słyszy się na temat różnego rodzaju wycieków danych w Internecie. Wszyscy Internauci powinni mieć się na baczności, aby uniknąć nieprzyjemności z tego powodu. Niestety duża część z nas zapomina, jak ważne jest posiadanie antywirusa na swoim urządzeniu (laptopie, smartfonie, tablecie).

Niedziałające serwery, zacinające się strony internetowe, wolna przeglądarka itd. – brzmi znajomo? To właśnie są pierwsze objawy zainfekowanego komputera. Jeśli nie zareagujesz w odpowiednim momencie, zagrożenie wirusowe jakie dostało się do Twojego urządzenia może mutować wraz z innymi mniejszymi robakami (bugs). Wirus rozprzestrzenia się bardzo szybko – zanim się zorientujesz może się okazać, że jest już za późno, aby zrobić back-up i uratować swoje pliki… Czy taka historia przytrafiła się właśnie Tobie?

PRZYCHODZIMY Z POMOCĄ – KONKURS

Od piątku 22.06.2018 do końca lipca czyli 31.07.2018 r. możesz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest właśnie ochrona Twojego sprzętu przed złośliwym oprogramowaniem z licencją NA CAŁY ROK!  Mamy do rozdania aż 10 nagród:

  • za zdobycie I miejsca przygotowaliśmy dla Ciebie oprogramowanie Norton Security Deluxe na 5 stanowisk, dzięki czemu będziesz mógł zadbać także o bezpieczeństwo sprzętu bliskich Ci osób,
  • miejsca II i III otrzymają to samo oprogramowanie co miejsce I, ale z licencją na 3 stanowiska,
  • za zajęcie jednego z miejsc od IV do X otrzymasz bon o wartości 30 zł do wydania w naszym sklepie internetowym Omegasoft.pl.

JAK WYGRAĆ?

Nie korzystasz z antywirusa lub rzadko go aktualizujesz, a co za tym idzie Twój sprzęt dopadł wirus, przepadły Ci wszystkie dane i w złości roztrzaskałeś swojego laptopa o podłogę? A może zwyczajnie straciłeś ważne pliki i zdjęcia z wakacji, a wszelkie próby ich odzyskania zajęły Ci dużo czasu i nerwów (i niekoniecznie się powiodły)? Opisz nam swoją prawdziwą historię, która potoczyłaby się zupełnie inaczej, gdybyś miał zainstalowane oprogramowanie antywirusowe. Jakie emocje Ci towarzyszyły? Co myślałeś? I jak zakończyła się ta niemiła przygoda? – porusz swoją kreatywność ubierając tą tragiczną chwilę we wspaniała opowieść!

Historię możesz wysłać poprzez załączony poniżej formularz kontaktowy! :)

W konkursie możesz wziąć udział tylko raz, a cały regulamin znajdziesz tutaj: https://www.omegasoft.pl/Regulamin-Szkoda-ze-nie-mialem-antywirusa

Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą mailową, a ich nazwiska opublikujemy na naszym blogu. Czekamy na Wasze zgłoszenia do końca lipca, a wyniki ogłosimy do 7 sierpnia!

Twoja krótka (lub długa) historia może sprawić, że zyskasz oprogramowanie antywirusowe całkowicie ZA DARMO! :)

 

POWODZENIA! :) :) :)

 

 

[contact-form-7 id=”7155″ title=”Formularz 1″]

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?