niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaEsetNowe produkty ESET już w sprzedaży

Nowe produkty ESET już w sprzedaży

Firma ESET zaprezentowała nową edycję swoich sztandarowych pakietów antywirusowych – ESET NOD32 Antivirus 8 oraz ESET Smart Security 8.

Premiera pakietów ESET 2015

ESET-NOD32-Antivirus-oraz-ESET-Smart-Security-2015-145246-900x900Jeden ze światowych liderów z zakresu bezpieczeństwa IT wprowadziła właśnie nowe wersje jej najpopularniejszych produktów. Specjaliści ESET zadbali o jeszcze skuteczniejszą ochronę użytkowników oraz poszerzyli jej dotychczasowy zakres. Pakiety oferują teraz również zaawansowaną blokadę exploitów i zabezpieczenia przed botnetami (tylko ESET Smart Security 2015). Oprócz tego oprogramowanie chroni przed najważniejszymi zagrożeniami internetowymi, w tym phishingiem oraz skanuje zawartość serwisów społecznościowych.

Pakiety ESET 2015, wyposażone w nowe i udoskonalone funkcje, to jeszcze większe bezpieczeństwo użytkowników, ich rodzin i firm. Chroni ono każdy rodzaj aktywności związany z korzystaniem z Internetu przed wszystkimi typami zagrożeń – przeglądanie stron, prowadzenie korespondencji elektronicznej, dokonywanie transakcji finansowych, kontaktowanie się ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Nowe, jeszcze skuteczniejsze rozwiązania ESET 2015

ESET NOD32 Antivirus 2015 i ESET Smart Security 2015 zostały wyposażone w niedostępną do tej pory zaawansowaną blokadę exploitów. To złośliwe oprogramowanie wykorzystuje luki w zainstalowanych na urządzeniu aplikacjach (np. Java) z zamiarem przejęcia kontroli nad systemem komputera. Jest to coraz częściej stosowany, skomplikowany rodzaj szkodliwego programu, z którym nie wszystkie rodzaje pakietów antywirusowych dają sobie radę. Blokada exploitów ESET chroni także przed lockscreenami – jednymi z typów groźnego oprogramowania ransomware, które nie pozwala korzystać z komputera i odblokowuje dostęp do niego po wpłaceniu okupu.

Bogatszy pakiet – ESET Smart Security 8 – oprócz blokady exploitów zawiera inne, zupełnie nowe narzędzie, podwyższające poziom bezpieczeństwa użytkowników i danych. Jest to funkcja ochrony przed botnetami, które przejmują kontrolę nad zaatakowanym urządzeniem, przyłączają je bez wiedzy właściciela do sieci botnet i wykorzystują do swoich nielegalnych celów – m. in. rozsyłania spamu czy ataków na serwery instytucji finansowych. Warto też wspomnieć, że pakiet ten wyposażony jest w szereg udoskonalonych funkcji, które pozwalają wszechstronnie i skutecznie chronić swoje dane, tożsamość i członków swojej rodziny. Są to np. Kontrola rodzicielska, zabezpieczenia antykradzieżowe czy Firewall.

 

Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych pakietach ESET zapraszamy na stronę: https://www.omegasoft.pl/ESET

 

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?