poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNEWSProgramyJuż jest! Norton Utilities Ultimate 2024

Już jest! Norton Utilities Ultimate 2024

Czekaliśmy na tą nowość i w końcu zagościła w naszym sklepie – Norton Utilities Ultimate 2024. Co to za program, jakie ma funkcje i dlaczego warto się nim zainteresować? Zapraszamy na krótki przegląd jego możliwości.

Norton Utilities Ultimate 2024 – optymalizacja na najwyższym poziomie

Zauważyłeś, że Twój komputer z systemem Windows ostatnio zwolnił? A może na dysku, nie wiedzieć czemu, zrobiło się jakoś mało miejsca? Słyszałeś też coś, o potrzebie zwiększenia prywatności w Internecie i całkiem dobrze byłoby to wszystko ogarnąć za pomocą jednego narzędzia? Teraz już możesz. Do tego właśnie służy Norton Utilities Ultimate 2024. Jakie dokładnie ma funkcje?

  • Zatrzymuje programy (procesy) spowalniające komputer.
  • Usuwa systemowe pliki-śmieci zajmujące bezcenne miejsce na dysku komputera.
  • Dezinstalator tworzy miejsce na istotne aplikacje, a pozbywa się zbędnych.
  • Automatycznie czyści dane przeglądarek i dysk ze śmieci, zgodnie z harmonogramem jaki ustawisz.
  • Pozwala zachować historię przeglądania w całkowitej prywatności i skutecznie czyści pliki cookies.

Ponadto Norton Utilities Ultimate posiada funkcję Symulatora dezinstalacji, dzięki któremu możesz sprawdzić, jaki wpływ na system, będzie miało odinstalowanie poszczególnych aplikacji. To bardzo przydatna opcja, szczególnie, gdy chcesz zrobić na komputerze gruntowne sprzątanie.

Odzyskaj utracone pliki lub skutecznie je niszcz

Moduł odzyskiwania plików może okazać się najlepszą rzeczą, w jaką wyposażysz swój komputer. Kto nigdy nie usunął ważnego pliku niech pierwszy rzuci kamieniem. Cóż, bez Norton Utilities Ultimate odzyskanie takiego pliku może być kłopotliwe. Wbudowana w program funkcja odzyskiwania spróbuje znaleźć i przywrócić określony plik, zanim będzie za późno. Co najlepsze, działa nie tylko dla dysku twardego, ale także nośników USB i kart pamięci. 

Norton w tym programie umożliwił też skuteczne niszczenie plików – jeśli śledzisz na bieżąco naszego bloga, to wiesz, że z całkowitym usunięciem plików, to nie jest taka prosta sprawa. To, że po usunięciu pliku, nie widać go na ekranie, nie znaczy, że nie pozostał w pamięci. I tutaj z pomocą przychodzi Niszczarka danych. Używa zaawansowanych technik, dzięki którym nadpisuje rzeczywiste dane, tak, aby praktycznie uniemożliwić ich odtworzenie. 

Wydajność, o jakiej się nie śniło

Najnowszy Norton Utilities Ultimate pomaga też przyspieszyć działanie komputera z systemem Windows. Usunięcie zbędnych programów, szczególnie tych działających w tle, czy ich wyłączanie, skutecznie optymalizuje wydajność komputera, uwalniając sporo zasobów pamięci. Oprócz tego narzędzie potrafi znaleźć i usunąć najpopularniejsze problemy z dyskiem twardym, oprogramowaniem i systemem Windows.

Jeśli nigdy nic nie robiłeś z komputerem, nie dbałeś o jego regularną konserwację, a posiadasz go już jakiś czas, wybór Norton Utilities Ultimate może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć. Funkcje automatycznego czyszczenia i optymalizacji komputera nie tylko przyspieszą pracę, ale pozwolą na dłużej zachować jego sprawne działanie i dobrą kondycję.

Norton Utilities Ultimate

z możliwością instalacji na 10 komputerach w ramach jednej licencji

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?