piątek, 14 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelNowość! Sprawdź możliwości Corel Paint Shop Pro X6

Nowość! Sprawdź możliwości Corel Paint Shop Pro X6

W ofercie naszego sklepu pojawiła się najnowsza wersja pakietu służącego do edycji zdjęć – Corel Paint Shop Pro X6:

https://www.omegasoft.pl/Corel-pozostale#PaintShopPro

corel paintshop pro x6Program ten obejmuje szeroki zakres narzędzi niezbędnych do tworzenia wyjątkowych obrazów. Dzięki niemu z łatwością można zaprojektować, poprawić, wyretuszować, scalić i dodać odpowiednie efekty, tak aby wykreowanie zdjęcia zachwycały odbiorców. Intuicyjna, prosta obsługa Corel Paint Shop Pro X6 sprawia, że korzystanie z programu nie nastręcza trudności nawet tym osobom, które nie mają doświadczenia w edytowaniu grafik. Co więcej, chcąc zapoznać się z funkcjami programu lub poznać nowe, dotąd nieznane techniki, użytkownicy mają dostęp do bazy samouczków wideo, które w przystępny i czytelny sposób wyjaśnią najważniejsze zagadnienia. Ważne jest również to, że wbudowane narzędzia zadowolą nie tylko amatorów, ale również profesjonalnych fotografów.

To już kolejna generacja pakietu Paint Shop. Jego twórcy zadbali o wprowadzenie zupełnie nowych rozwiązań oraz wielu ulepszeń usprawniających tworzenie zdjęć. Najważniejsza z nich to obsługa systemów 64-bitowych, co w znaczący sposób wpływa na szybszą pracę. Wśród nowości warto również zwrócić uwagę na wygodnie funkcje zaznaczania wybranych obiektów lub fragmentów (narzędzie automatycznego zaznaczania lub zaznaczania przy użyciu inteligentnego pędzla) oraz opisane wyżej samouczki.

Jeśli zaś chodzi o udoskonalone możliwości Corel Paint Shop Pro X6, to warto wspomnieć o lepszej obsłudze skryptów i możliwości korzystania z modułów innych producentów, funkcji HDR (pozwalającej połączyć zdjęcia o zróżnicowanym naświetleniu i kontraście) oraz poprawione narzędzia służące do skalowania, wyodrębniania elementów i tworzenia warstw. To wszystko sprawi, że Twoje zdjęcia staną się prawdziwymi dziełami sztuki!

 

Aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z naszej oferty:

https://www.omegasoft.pl/Corel-pozostale#PaintShopPro

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?