niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelPrzedsprzedaż CorelDRAW Graphics Suite X8

Przedsprzedaż CorelDRAW Graphics Suite X8

Rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszej wersji popularnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X8.

Długo oczekiwana premiera CorelDRAW X8

CDGSX8_LeftPo dwóch latach od premiery poprzedniej wersji twórcy grafiki doczekali się nowej edycji jednego z najpopularniejszych i najbardziej cenionych na świecie pakietów graficznych – CorelDRAW Graphics Suite X8. To wszechstronny zestaw narzędzi umożliwiający przygotowanie imponujących projektów graficznych – profesjonalnych grafik i układów stron, wykorzystanie edytowanych zdjęć i czcionek, a także stworzenie i zarządzanie witrynami internetowymi. To niezbędny pakiet podczas pracy nad materiałami promocyjnymi, marketingowymi, ulotkami, drukami wielkoformatowymi, przydatny w każdej firmie i niezbędny w agencjach reklamowych, ale również narzędzie idealne dla początkujących twórców grafik, ułatwiające realizację ich kreatywnych pomysłów i osiągniecie profesjonalnych efektów.

Upgrade dla wszystkich posiadaczy CorelDRAW Graphics Suite

Tym razem producent oprogramowania przygotował dużą niespodziankę dla dotychczasowych użytkowników CorelDRAW Graphics Suite. Z możliwości zakupu wersji Upgrade mogą skorzystać posiadacze wszystkich wcześniejszych wersji pakietu (a nie jak do tej pory – kilku ostatnich). Oznacza to, że nawet właściciel pierwszej edycji pakietu sprzed wielu lat będzie mógł za mniejszą kwotę stosować najnowsze rozwiązania graficzne i przygotowywać nieskazitelne projekty.

Już teraz w Omegasoft.pl rozpoczęła się przedsprzedaż CorelDRAW Graphics Suite X8 zarówno w wersji standardowej jak i Upgrade. Pakiety można zamówić już dziś – ich wysyłka nastąpi w terminie 18-22 kwietnia.

Nowości pakietu  CorelDRAW Graphics Suite X8

cdgsx8-laptopOprócz doskonale znanych i sprawdzonych narzędzi, wersja X8 wyposażona została w nowe i udoskonalone funkcje. Wśród najważniejszych znalazło się dostosowanie do obsługi na urządzeniach z systemem Windows 10 i możliwość jednoczesnej pracy na kilku monitorach, również tych najwyższej rozdzielczości 4k. Graficy mogą wreszcie przygotowywać swoje projekty na urządzeniach obsługujących rysik w czasie rzeczywistym (także na tych z systemem Windows). Przydatna dla twórców często pracujących z czcionkami będzie zaś nowa aplikacja Corel Font Manager, która pozwoli szybko uporządkować, wyszukiwać i zarządzać czcionkami w kolejnych projektach.

W CorelDRAW Graphics Suite X8 pojawiły się również nowe i ulepszone narzędzia graficzne, m.in. kopiowanie segmentów krzywej, rozmywanie gaussowskie, klonowanie korygujące, okno dialogowe Wyprostuj obrazek, czy narzędzie Nóż.

Szybkie rozpoczęcie pracy z CorelDRAW X8

Po raz pierwszy użytkownicy będą mogli bez trudu dopasować obszar roboczy do swojego trybu pracy, dobierając niestandardowe rozmiary ikon, kolorów pulpitu czy obramowań okna. Do ich dyspozycji przekazano bogatą kolekcję materiałów szkoleniowych i porad ekspertów. Mogą oni też skorzystać z wyjątkowych i niepowtarzalnych materiałów przygotowanych przez twórców i programistów zgromadzonych w społeczności Corel.

Oszczędność czasu zapewnia także szeroki wybór gotowych do zastosowania materiałów obejmujących 10 000 obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 2000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów grafik na pojazdy i ponad 1000 wypełnień, ramek i deseni.
Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?