niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaBitDefenderNajlepsze antywirusy 2013 według AV-Comparatives

Najlepsze antywirusy 2013 według AV-Comparatives

Początek roku to zwykle okres podsumowań i analiz. Dotyczy to również rynku oprogramowania komputerowego. Przedstawiamy więc kolejny ranking programów antywirusowych, tym razem przygotowany przez AV-Comparatives.

av-comTen austriacki ośrodek, od lat badający skuteczność oferowanych rozwiązań zabezpieczających przed zagrożeniami dla urządzeń i danych, analizował 22 programy antywirusowe przeznaczone dla systemu Windows. Na podstawie testów przeprowadzanych regularnie w ciągu 2013 roku przygotował opublikowany raport.

Ranking AV-Comparatives opiera się na systematycznych testach „Real-World Protection”, które mają jak najlepiej oddawać rzeczywiste warunki użytkowania i pojawiające się zagrożenia. Podczas testów dochodzi do próby zainfekowania urządzeń przez złośliwe oprogramowanie wykorzystujące luki w zainstalowanych programach, pocztę elektroniczną, podejrzane strony internetowe itp.

Najlepsze wyniki spośród badanych programów oraz nagrodę Produktu Roku AV-Comparatives 2013 uhonorowane tym razem zostały produkty Kaspersky Lab. Oprócz nich wysokie noty i wyróżnienia Top Rated 2013 za doskonałe rezultaty w przeprowadzonych testach otrzymały m. in. programy Bitdefender, ESET i F-Secure.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nagrodzonych programów antywirusowych Kaspersky, Bitdefender, ESET i F-Secure w naszym sklepie:

https://www.omegasoft.pl/Kaspersky

https://www.omegasoft.pl/Bitdefender

https://www.omegasoft.pl/ESET

https://www.omegasoft.pl/F-Secure

 

Źrodło:  www.av-comparatives.org

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?