poniedziałek, 22 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaBitDefenderPremiera! Bitdefender Internet Security 2014 oraz Bitdefender Total Security 2014 już w...

Premiera! Bitdefender Internet Security 2014 oraz Bitdefender Total Security 2014 już w sprzedaży!

Najnowsze wersje programów Bitdefender – Internet Security 2014 i Total Security 2014 – są już dostępne w sprzedaży w naszym sklepie!

bitdefender2014-boxesPakiety antywirusowe Bitdefender od lat cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników komputerów. Warto wspomnieć, że do dziś sprzedano ponad 400 milionów licencji tych programów na całym świecie. Bitdefender to również lider rankingów konsumenckich oraz laureat wielu prestiżowych nagród, przyznawanych zarówno przez niezależne ośrodki badań, jak i magazyny branżowe (np. PC Mag, AV Comparatives).
Najnowsza generacja popularnych programów chroniących przed różnorodnymi zagrożeniami internetowymi opiera się na innowacyjnej technologii Bitdefender Photon™. To niezwykłe rozwiązanie polega na stopniowym przyspieszaniu skanowania i optymalnym dopasowaniu go do możliwości Twojego komputera. Pozwala to na błyskawiczne przeszukiwanie zawartości urządzenia, które jest nieinwazyjne, nie powoduje spowolnień i nie zakłóca pracy użytkowników.

Oprócz dobrze znanych z wcześniejszych edycji programów funkcji (skuteczna ochrona antywirusowa, ochrona tożsamości, Firewall czy ułatwiający obsługę Autopilot) Bitdefender oferuje również zupełnie nowe rozwiązania. Jest to przede wszystkim wspomniany już szybki i nieinwazyjny skaner Bitdefender Photon a także Portfel (dodatkowo zabezpieczający wrażliwe dane) oraz Raporty bezpieczeństwa (pozwalające prześledzić statystyki dotyczące zagrożeń występujących na naszym sprzęcie oraz rekomendujące optymalne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo).

new-bitdefenderNiektóre narzędzia w Bitdefender Internet Security 2014 i Bitdefender Total Security 2014 zostały natomiast udoskonalone. Mowa tu między innymi o Antyspamie (opartym na chmurze, blokującym niechciane wiadomości email), Kontroli rodzicielskiej (chroniącej dzieci przed dostępem do niepożądanych treści) oraz Safepay (gwarantującej maksymalna ochronę podczas dokonywania transakcji finansowych).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Bitdefender:
https://www.omegasoft.pl/Bitdefender/Internet-Security
https://www.omegasoft.pl/Bitdefender/Total-Security

UWAGA! PODWÓJNA PROMOCJA!
Już dziś możesz kupić najnowszy Bitdefender Internet Security 2014 (na 1 stanowisko, licencja na 12 miesięcy, wersja elektroniczna) w wyjątkowej cenie – 69,oo zł.
Ale to nie koniec: przy zakupie tego pakietu otrzymasz Bitdefender Mobile Security Premium (program gwarantujący właściwą ochronę dla urządzeń mobilnych z systemem Android) GRATIS!!!
Zapraszamy:
https://www.omegasoft.pl/Bitdefender/Internet-Security/Bitdefender-Internet-Security-2015-1PC-12-Miesiecy

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?