poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMagixPremiera! Programy MAGIX 2014 już w sprzedaży!

Premiera! Programy MAGIX 2014 już w sprzedaży!

Najnowsze wersje programów MAGIX – Music Maker 2014, Video Easy 5, Video Deluxe 2014, Video Deluxe 2014 Plus oraz Ratuj swoje kasety 7 – są już dostępne w sprzedaży w naszym sklepie!

magix-2014Produkty firmy MAGIX opierają się na wielokrotnie nagradzanej technologii i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród użytkowników na całym świecie. Oferują one precyzyjne rozwiązania umożliwiające tworzenie, edytowanie, prezentowanie i publikowanie zdjęć, grafik, muzyki oraz filmów. Dzięki nim praca z multimediami jest wyjątkowo łatwa, szybka i efektowna, również dla osób, które nie posiadają wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.

MAGIX Music Maker 2014 to zestaw narzędzi i efektów służących do przygotowania własnej muzyki – dźwięków, rytmów i ścieżek. magix-music-maker-2014-plUmożliwia wykorzystanie wirtualnych instrumentów, nagranie własnego śpiewu, dodanie profesjonalnych efektów studyjnych i stworzenie prawdziwego przeboju.

Program zawiera szereg funkcji i narzędzi pomagających w pracy – np. szablony pętli, efektów, zmian stylów, wirtualne instrumenty (m.in. nowa gitara, perkusja i klawisze), nowoczesny syntezator, rejestrowanie własnego śpiewu, efektów wokalnych czy instrumentów, usuwanie nieczystych dźwięków itd. Music Maker 2014 pozwala stworzyć, udoskonalić i opublikować swoje utwory w serwisach internetowych, np. Facebook lub YouTube.

MAGIX Video Easy 5 to aplikacja wykorzystywana do przygotowywania filmów w wysokiej jakości HD. Jest świetnym rozwiązaniem magix-video-easy-hd-5-pldla początkujących twórców, idealnym do edycji filmów rejestrujących najważniejsze momenty w życiu najbliższych.

Intuicyjna obsługa, bogaty zestaw narzędzi i szablonów, funkcje pomocy oraz nowy, przejrzysty interfejs pozwalają nawet niedoświadczonym użytkownikom przygotować profesjonalne i niepowtarzalne nagrania. Użytkownicy mogą dodać własny komentarz i muzykę, skorzystać z dostępnych wzorów tekstu, szablonów efektów, menu i przejść, animacji intro i outro.

To pierwszy tego rodzaju program przeznaczony na komputery PC, który dostosowany jest do urządzeń dotykowych, co pozwala dodatkowo skrócić pracę i rozpocząć edycję w dowolnym miejscu. Gotowe klipy mogą zostać szybko opublikowane w serwisach internetowych lub zapisane na płytach DVD lub Blu-ray.

magix-video-deluxe-2014

MAGIX Video Deluxe 2014 to bardziej zaawansowane narzędzie do tworzenia filmów, choć nawet początkujący użytkownicy bez magix-video-deluxe-2014-pltrudności przeprowadzą profesjonalną edycję i montaż.

Program obejmuje zestaw łatwych w obsłudze funkcji, które zmienią zwykłe nagrania w imponujące filmy: asystent użytkownika, tryb scenorysu, automatyczna optymalizacja obrazu i dźwięku, obszerna baza szablonów i dostęp do biblioteki efektów. Doświadczeni twórcy mogą natomiast zrezygnować z automatycznych ustawień i przeprowadzić montaż w trybie osi czasu (na ponad 30 ścieżkach). Dostosowany jest do obsługi na urządzeniach dotykowych.

MAGIX Video Deluxe 2014 umożliwia pracę nad obrazami w najwyższej jakości – 4K Ultra HD. Dzięki optymalizacji wydajności procesora szybciej przetwarza i usprawnia przygotowanie klipów.

MAGIX Video Deluxe 2014 Plus to w pełni profesjonalne narzędzie, przy pomocy którego można stworzyć imponujące filmy. magix-video-deluxe-plus-2014-plOprócz znanych z Video Deuxe 2014 funkcji, umożliwia tworzenie filmów w technologii 3D oraz w trybie Multicam (jednoczesne nagranie z dwóch kamer). Pozwala na dopracowanie nawet najdrobniejszych szczegółów obrazu dzięki montażowi w trybie osi czasu opartego nawet na 99 ścieżkach. Zawiera jeszcze obszerniejsza bazę szablonów i efektów (ponad 1500). Najnowsza wersja programu obejmuje zaawansowane technologicznie funkcje: High Dynamic Range (uzyskuje optymalną jakość źle naświetlonych filmów), płynny montaż proxy, dźwięk przestrzenny 5.1, Intel Wireless Display (błyskawiczne i bezprzewodowe przesyłanie zawartości monitora podglądu w na inne urządzenie: TV, rzutnik czy monitor).

Nieco inny charakter ma pakiet MAGIX Ratuj swoje kasety 7, dzięki któremu można zdigitalizować filmy nagrane na starych magix-ratuj-swoje-kasety-7-plkasetach VHS, tzn. przekształcić je w cyfrową wersję. Użytkownicy programu nie potrzebują fachowej wiedzy, doświadczenia ani specjalistycznego sprzętu. Zestaw zawiera aplikację MAGIX Video Easy oraz konwerter wideo USB ze złączem SCART. Wystarczy podłączyć go do magnetowidu lub kamery wideo, uruchomić program i nagrać film w cyfrowej jakości.

Oprócz tego Ratuj swoje kasety 7 pozwala na udoskonalanie starych filmów – dodawanie menu i animacji spośród proponowanych szablonów czy optymalizację dźwięku. Pakiet ratunkowy współpracuje ze wszystkimi formatami taśm (nie tylko w standardzie VHS).

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?