niedziela, 23 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaBitDefenderPromocja! Bitdefender w wyjątkowej cenie + ochrona urządzeń przenośnych GRATIS!

Promocja! Bitdefender w wyjątkowej cenie + ochrona urządzeń przenośnych GRATIS!

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej promocji Bitdefender w naszym sklepie! Przy zakupie elektronicznej wersji programu antywirusowego Bitdefender Internet Security 2013 na 1 stanowisko na 12 miesięcy w wyjątkowo niskiej cenie Bitdefender Mobile Security Premium otrzymasz GRATIS!!!

bitdefender-internet-security-mobile-premium

Oszczędzaj i uzyskaj dodatkową ochronę dla swojego smartfona lub tabletu!

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij:

https://www.omegasoft.pl/Bitdefender/Internet-Security/

Bitdefender Internet Security to program zapewniający wszechstronną ochronę użytkowników podczas korzystania z Internetu. Jego skuteczność była wielokrotnie potwierdzana podczas testów przeprowadzanych przez niezależne ośrodki, np. AV-Comaratives (https://omegasoft.pl/blog/test-antywirusow-ranking-av-comparatives/) czy AV-Test (https://omegasoft.pl/blog/test-antywirusow-najnowszy-ranking-av-test/).

Bitdefender Internet Security 2013 wyposażony został w innowacyjną funkcję Safepay, która w szczególny sposób zabezpiecza użytkowników podczas korzystania z bankowości internetowej i zakupów online. Chroni przed phishingiem (podszywaniem się pod znane witryny i wyłudzaniem danych) oraz spamem. Wbudowany moduł Kontroli Rodzicielskiej pozwala na ochronę najmłodszych przed niewłaściwymi treściami.

Chroniąc swój komputer nie zapominajmy jednak o ochronie smart fonów i tabletów, zwłaszcza że wciąż wzrasta liczba zagrożeń, które ich dotyczą. Bitdefender Mobile Security Premium to świetne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników urządzeń przenośnych z systemem Android.

bitdefender-mobile-security-premium

Oprogramowanie chroni przed zagrożeniami internetowymi np. niebezpiecznymi witrynami wyłudzającymi dane. Sprawdza aplikacje przed ich zainstalowaniem i skanuje te, które zostały zainstalowane wcześniej. Posiada również wbudowany moduł antykradzieżowy, który pozwala zlokalizować telefon lub zablokować dostęp i wykasować dane zanim znajdą się w niepowołanych rękach.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?