poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaBitDefenderPromocja! Bitdefender – dodatkowe dwa lata ochrony gratis!

Promocja! Bitdefender – dodatkowe dwa lata ochrony gratis!

Zapraszamy do skorzystania z niezwykłej promocji! Tylko teraz kupując w naszym sklepie elektroniczną wersję programu antywirusowego Bitdefender Internet Security 2013 dla 3 stanowisk na 12 miesięcy, dodatkowe 2 lata ochrony otrzymasz GRATIS!!!

bitdefender-internet-security-2013-promocja-na-3lata

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zaoszczędź nawet kilkaset złotych! 3 lata ochrony w cenie rocznej licencji!

https://www.omegasoft.pl/Bitdefender/Internet-Security

Bitdefender Internet Security to program zapewniający wszechstronną ochronę użytkowników podczas korzystania z Internetu. Jego skuteczność była wielokrotnie potwierdzana podczas testów przeprowadzanych przez niezależne ośrodki, np. AV-Comaratives (https://omegasoft.pl/blog/test-antywirusow-ranking-av-comparatives/) czy AV-Test (https://omegasoft.pl/blog/test-antywirusow-najnowszy-ranking-av-test/).

Bitdefender Internet Security 2013 wyposażony został w innowacyjną funkcję Safepay, która w szczególny sposób zabezpiecza użytkowników podczas korzystania z bankowości internetowej i zakupów online. Chroni przed phishingiem (podszywaniem się pod znane witryny i wyłudzaniem danych) oraz spamem. Wbudowany moduł Kontroli Rodzicielskiej pozwala na ochronę najmłodszych przed niewłaściwymi treściami.

slider_bitdefender

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?