środa, 17 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelPromocja Painter 12 za darmo przy zakupie Corel Draw X6

Promocja Painter 12 za darmo przy zakupie Corel Draw X6

corel draw x6

Wyjątkowa oferta!!!
Kup pakiet CorelDRAW® Graphics Suite X6 a program Corel Painter 12 będziesz mógł pobrać ZA DARMOZasady promocji:

  1. W dniach 6 maja a 30 czerwca 2013roku kup pakiet CorelDRAW® Graphics Suite X6
    (w standardowej pełnej wersji pudełkowej
    ).
  2. Wypełnij formularz pobrany ze strony www.corel.com/freepainter12 i do 15 lipca 2013 roku prześlij go faksem lub pocztą elektroniczną wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą zamówienia) do firmy Corel.
  3. W ciągu 10 dni od otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego na swój adres email otrzymasz potwierdzenie jego odbioru. Kolejna wiadomość będzie zawierać łącze do pobrania programu Corel Painter 12 oraz unikatowy numer seryjny do jego aktywacji.
  4. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat promocji i bezpłatnie pobrać program Corel Painter 12, odwiedź witrynę www.corel.com/freepainter12

 

Corel® Painter™ 12 Jest to jeden z najczęściej wybieranych i cenionych na całym świecie programów graficznych. Przełomowa technologia i bogaty wybór nowoczesnych narzędzi pozwalają osiągnąć niezwykłe efekty. Twoim jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia!Aplikacja umożliwia tworzenie imponujących obrazów i rysunków, a prosty interfejs i łatwa obsługa pozwala na korzystanie nawet mniej doświadczonym twórcom. Użytkownicy mają do dyspozycji precyzyjne i realistyczne narzędzia: pędzle do malowanie farbami akwarelowymi i olejnymi, aerografy, kredki, ołówki czy węgiel. Dzięki nim mogą osiągnąć efekt klasycznego malowania na płótnie czy rysowania na papierze. Program obsługuje różne typy plików; świetnie współpracuje z Adobe® Photoshop®, zapewniając możliwość tworzenia wyjątkowych grafik na podstawie zdjęć.

Zamów już dziś! Nie czekaj i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji otrzymania za darmo jednego z najlepszych programów do tworzenia obrazów i rysunków!

CorelDRAW Graphics Suite X6 – nowa wersja doskonałego pakietu graficznego. Najnowsza wersja znanego i docenianego na całym świecie programu zawiera niezbędne narzędzia do tworzenia grafiki, jej profesjonalnej kreacji i edycji, składania dokumentów oraz tworzenia animacji. Corel Draw Graphic Suite X6 pozwala na projektowanie graficzne na potrzeby: stron www, reklam outdoorowych, druku wielkoformatowego, sitodrukiem i wielu innych bez żadnych ograniczeń. Wszystko co potrzebujesz w świecie grafiki jest w jednym miejscu, od Ciebie zależy jak kreatywnie wykorzystasz jego możliwości.

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?