niedziela, 23 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPinnacle / AvidRozwiązanie - NGStudio przestało działać - podczas eksportowania, kiedy tworzony jest obraz...

Rozwiązanie – NGStudio przestało działać – podczas eksportowania, kiedy tworzony jest obraz dysku, program zawiesza się i wyświetla informację

Podczas eksportowania, kiedy tworzony jest obraz dysku, program zawiesza się i wyświetla informację „NGStudio przestało działać”

To wyjątkowo frustrująca sytuacja, ponieważ awaria ma miejsce podczas tworzenia obrazu dysku, czyli pod koniec procesu przygotowywania projektu, kiedy wszystkie obrazy zostały już zakodowane i co zwykle następuje po kilkugodzinnej pracy, jeśli projekt jest pilny.

BugExportDisk-07-FR

Przygotowałem przyciski-miniaturki dla rozdziałów. Na razie nic nieprawidłowego.

BugExportDisk-08-FR

Ale przyglądając się nieco bliżej przy aktywacji trzeciego przycisku okazuje się, że na dole ramka miniatury wykracza poza obraz. Wystarczy podciągnąć przycisk, tak aby cała jego ramka znajdowała się na widoku. To wystarcza do wyeliminowania problemu.
BugExportDisk-09-FR BugExportDisk-10-FR

Warto zwrócić uwagę, że usterka nie pojawia się w symulatorze płyty z podglądem projektu i nigdy nie spotkałem się z tym problemem w przypadku eksportu na płyty DVD, a wyłącznie na Blu-ray.

{Zrzuty ekranu zostały przygotowane z pomocą Snagit 12 by TechSmith}

logo-dv-new

 

 

Zobacz inne rozwiązane problemy:

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?