niedziela, 23 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAcronisŚwiatowy Dzień Backupu 2018 – czy zrobiłeś już kopię?

Światowy Dzień Backupu 2018 – czy zrobiłeś już kopię?

31 marca 2018 roku świętujemy kolejny Światowy Dzień Backupu. To wezwanie do działania, które ma nam zarazem uświadomić, jak wiele niezwykle ważnych danych obecnie przechowujemy w postaci cyfrowej. Chwila nieuwagi a wszystkie dokumenty, pliki, zdjęcia i filmy możemy utracić bezpowrotnie.

Światowy Dzień Backupu to szczególne skupienie się na poradach, w jaki sposób zabezpieczyć swoje dane. Korzystając z fachowej wiedzy osób prowadzących spotkanie, nie będziemy musieli korzystać z pomocy drogich firm. Samodzielnie zabezpieczymy wszystkie swoje dane na komputerze a dzięki temu przestaniemy obawiać się ich straty.

Czy archiwizujesz swoje pliki?

Jak donoszą statystyki ponad 24 % osób nigdy nie archiwizuje swoich danych, a niemal 16% czyni to nieregularnie. Tymczasem strata danych wiąże się z wysokim kosztem ich odzyskania, a często dane znikają na zawsze. Gromadzone informacje znikają, a Ty musisz tworzyć bazę od nowa. Niestety nie zawsze uda się odtworzyć ją w taki sposób, w jaki wyglądała w wersji pierwotnej.

Światowy Dzień Backupu – dane już zawsze będą bezpieczne

Światowy Dzień Backupu sprawi, że spojrzysz na ten temat z zupełnie innej strony. Dowiesz się, jak zabezpieczyć dane, pliki, zdjęcia i filmy, a tym samym jak zadbać o swoje najcenniejsze wspomnienia. Szereg porad specjalistów, poszczególne kroki, dzięki którym Twój komputer stanie się bezpieczną oazą danych, to tylko część zalet, jakie niesie ze sobą udział w spotkaniu organizowanym 31 marca. Już nie musisz prosić o pomoc ekspertów. Wystarczy, że zapoznasz się z kursem i poznasz jego wszystkie tajniki użytkowania komputera.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?