poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaTuneUP UtilitiesTuneUp Utilities 2013 PL już dostępny w sprzedaży

TuneUp Utilities 2013 PL już dostępny w sprzedaży

TuneUp Utilities 2013 PL Box

Miło nam poinformować, że najnowsza wersja programu TuneUp Utilities 2013 w wersji polskiej jest już dostępna w sprzedaży. Oprogramowanie TuneUp Utilities należy do najlepszych narzędzi tego typu na rynku. Tak jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszych wersji – zakupioną licencję, można wykorzystać na 3 komputerach, a co najważniejsze jest ona bezterminowa. Oczywiście najnowsza wersja 2013 oferuje pełne wsparcie dla systemu Windows 8. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i zdefiniowanych przez producenta ustawieniach, jednym kliknięciem możemy wykonać szereg czynności – od prostego oczyszczania rejestru ze zbędnych wpisów, po analizę struktury dysku i jego defragmentację.

Moimi ulubionymi funkcjami są tryb oszczędzania energii i tryb turbo. Dzięki którym, w momencie gdy laptop nie jest podłączony do zasilania – TuneUp pozwala na dostosowanie ustawienia komputera tak, aby działał dłużej na baterii; z kolei gdy chcę uruchomić bardziej wymagającą aplikację – mogę przejść w tryb turbo, który ogranicza działanie zbędnych procesów systemowych i podnosi wydajność laptopa o kilkanaście procent.

Wersję testową TuneUp Utilities 2013 PL można pobrać z naszego serwera tutaj [rozmiar: 26.6MB].

Produkt można zamówić także w naszym sklepie pod tym adresem: https://www.omegasoft.pl/Tuneup/TuneUp-2013-3PC

Jeżeli masz wątpliwości lub pytania dotyczące oprogramowania TuneUp Utilities 2013/2012 i wcześniejszych – zadzwoń do nas 801 011 033.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?