niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPinnacle / AvidAvid Studio Upgrade - różnice między pełną wersją, a aktualizacją

Avid Studio Upgrade – różnice między pełną wersją, a aktualizacją

Aktualizacja przeznaczona jest dla osób, które posiadają jedną z wersji Pinnacle Studio (9, 10, 11, 12, 14 lub 15). Każdy, kto posiada jeden z w/w pakietów Pinnacle, może zakupić aktualizację (upgrade) do Avid Studio.  Jakie są różnice między pełną wersją, a aktualizacją? Co znajdziemy w pudełku? Jak zaktualizować program? Zapraszam do przeczytania krótkiego wpisu i obejrzenia galerii zdjęć.

 

Czym różni się wersja pełna od upgrade?
Od strony aplikacji i dodatków – dosłownie niczym. Zarówno pakiet dla nowych klientów, jak i aktualizacja mają dokładnie taki sam zakres funkcji i efektów. (W przypadku oprogramowania przyjęła się zasada, że osoby, które zakupiły wcześniej inną wersję aplikacji danego producenta – mogą niższym kosztem ją zaktualizować).W tym wypadku oszczędność jest nie mała, ponieważ na dzień dzisiejszy to 150zł.
Tak więc, jeżeli posiadasz Pinnacle Studio w dowolnej (pełnej) wersji – możesz skorzystać z aktualizacji!

 

stia zawartości pudełka?
Nowi klienci otrzymają trochę większe pudełko (zdjęcia poniżej) z uwagi na to, iż w skład ich zawartości wchodzi zielone płótno (potocznie nazywany zielonym kocykiem :)) do efektów Chroma Key. Tenże kocyk, nie jest dołączany do wersji upgrade.
Informacyjnie dodam, że zielone płótno jest również na wyposażeniu pakietów Pinnacle Studio Ultimate Collection 14 i Pinnacle Studio Ultimate Collection 15.

Jak zaktualizować Pinnacle do Avid Studio?
Gdy już zostaniemy szczęśliwymi posiadaczami upgrade`u (aktualizacji) – wystarczy włożyć płytę instalacyjną do napędu dvd komputera. Program przy uruchomieniu instalatora sprawdzi czy zainstalowana jest podstawa do aktualizacji – czyli jedna z wersji Pinnacle Studio. Jeżeli natomiast takowej nie znajdzie na dysku komputera, zostaniemy poproszeni o podanie numeru seryjnego (klucza) programu z którego chcemy się zaktualizować. Dalsza instalacja przebiega standardowo.

Co najważniejsze – Avid Studio pomimo tego, że jest aktualizacją nie nadpisze i nie skasuje nam z dysku Pinnacle Studio – zainstaluje się 'obok’. Jest to wg mnie ogromny atut, ponieważ mając otwarte projekty w Pinnacle – możemy je spokojnie dokończyć, a sama 'przesiadka’ na Avid Studio będzie znacznie lżejsza.

 

Czy warto kupić Avid Studio Upgrade?
Odpowiedź jest jednoznaczna, jeżeli posiadamy jakąkolwiek pełną wersję Pinnacle Studio 9~15 – TAK. Ilość dodatków i efektów, które otrzymamy za tą cenę jest ogromna. Porównanie wersji znajdziecie na stronie z naszą ofertą (na samym dole) pod tym adresem.

 

Przydatne linki:
Pełna oferta Pinnacle / Avid
Opis Avid Studio PL BOX
Opis Avid Studio PL BOX Upgrade

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?