poniedziałek, 22 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAktualnościBitdefender Internet Security najlepsze oprogramowanie antywirusowe

Bitdefender Internet Security najlepsze oprogramowanie antywirusowe

Zastanawiasz się jaki oprogramowanie antywirusowe wybrać do swego komputera lub laptopa? Najlepsze jest naturalne to, które jest wstanie szybko i skutecznie wykryć każde zagrożenie. Teraz masz pewność, która aplikacja jest najlepsza, ponieważ przeprowadzono niezależny test Anti Virus-Comparatives. Najlepsze wyniki w teście uzyskał Bitdefender Internet Security, dzięki czemu został odznaczony. Jakimi kryteriami kierował się AV-Comparatives?

Sposób prowadzenia testów

W celu testowania oprogramowania antywirusowego użyto notebooka Lenovo ThinkPad E560. Wyposażony  był w procesor Intel Core i5-6200U, 8 GB pamięci RAM a także SSD. Wszystkie testy wydajności przeprowadzono w systemie Microsoft Windows 10. W czasie testów cały czas aktywne było również łącze internetowe. Test sprawdzał w jaki sposób antywirusy wykrywają groźne oprogramowanie, nie tylko w trybie online ale również offline. Sprawdzono też jak działa aplikacja na wydajność systemu. Udowodniono, że oprogramowanie doskonale radzi sobie z zapobieganiem szkodliwym zmianom, które mogą zajść w czasie dokonywania zmian w systemie.

Bitdefender wykrywa malware

Program antywirusowy Bitdefender Internet Security doskonale wykrywa szkodliwe oprogramowanie i zabezpiecza komputer przed jego negatywnymi skutkami. W trybie offline wykrywalność programu sięgnęła ponad 98 % zaś w trybie online ponad 99 %. Oprogramowanie znakomicie odróżnia pliki złośliwe od dobrych.

Znakomite cechy i świetne wyniki programu sprawiły, że Bitdefender znalazł się w czołówce najlepszych produktów, spośród tych, które zespół testował. Warto zaznaczyć, że oprogramowanie antywirusowe zdobyło również trzy gwiazdki w teście malware ponieważ uzyskało wynik „ADVANCED+” w teście AV-Comparatives.

Program łagodny dla systemu

Należy zaznaczyć, że Bitdefender nie opóźnia systemu. Udowodniono to kolejnym testem przeprowadzonym przez AV-Comparatives. Sprawdzono zachowanie systemu w czasie kopiowania plików, instalowania programów, czy też pobierania plików oraz przeglądania stron www. W czasie testów użyto 4 GB danych. Składały się na nie różne typy plików, które miały różne rozmiary. Wśród nich były aplikacje, archiwa, PFD oraz inne dokumenty.

Przeprowadzony test wykazał bardzo wysoką skuteczność a także brak wpływu na szybkość oraz płynność pracy całego systemu. Zainstalowany program antywirusowy Bitdefender Internet Security nie ma wpływu na pracę systemu komputerowego. W przypadku niezależnego benchmarka PC Mark 10 program uzyskał wynik 97.8 na 100. Aplikacja uzyskała 185,8 punktów. Suma punktów sprawiła, że Bitdefender Internet Security dostał wyróżnienie w postaci trzygwiazdkowej nagrody „ADVANCED+”.

Ochrona „Real World”’

Z kolei test AV-Comparatives .Bitdefender w wersji Internet Security w 1769 testach również uzyskał wynik 99,9 % skuteczności, ponieważ blokował niemal wszystkie szkodliwe aplikacje. W efekcie w teście  „Real World Protection Test” Bitdefender dostał najlepszą ocenę, czyli trzy gwiazdki „ADVANCED+”.

W roku 2017 AV-Comparatives Bitdefender dostał 6 odznaczeń za najlepsze wyniki w przeprowadzonych testach.

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?