niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAktualnościNajlepsze antywirusy dla Windowsa 10

Najlepsze antywirusy dla Windowsa 10

Posiadanie jakiegokolwiek zabezpieczenia przed wirusami oraz szkodliwym oprogramowaniem jest dzisiaj niezbędne, aby zachowań swoje dane jedynie dla siebie i ustrzec się przed ich utratą na skutek działania szkodliwego oprogramowania czy ataków hackerskich. Coraz popularniejsze jest również wśród użytkowników komputerów korzystanie z nowego systemu – Windows 10, właśnie dlatego poniżej przedstawiamy listę najlepszych antywirusów współdziałających z dokładnie tym systemem.

Najlepszy znowu Kaspersky

Nie bez powodu Kaspersky cieszy się zaufaniem milionów użytkowników na całym świecie. Również tym razem okazało się, że oferuje bezpieczne oraz odpowiednio dopasowane i przygotowane do pracy systemem Windows 10 narzędzie. Siedemnasta wersja antywirusa oferowanego przez Kaspersky’ego dostała w testach maksymalną ilość gwiazdek, co oznacza, że jest naprawdę dobrych narzędziem, wykrywającym przeważającą większość najpopularniejszych zagrożeń. Program chroni całość zasobów przechowywanych na twardych dyskach komputera, a także przed zagrożeniami z Internetu. Nie tylko uzyskujesz dzięki niemu ochronę swojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem, w tym ransomware, ale i innymi – trojanami czy oprogramowaniem szpiegowskim czy szyfrującymi dane dla okupu.  Dodatkowo programie spowalnia pracy komputera, a wręcz przeciwnie – skutecznie usprawnia jego działanie sprawiając, że wszystko chodzi znacznie szybciej. Zarządzenie ochroną można wykonywać również za pośrednictwem Internetu, jest więc łatwe, szybkie, przyjemne i funkcjonalne – dokładnie takie, jakiego potrzebuje dzisiaj w zasadzie chyba każdy.

Podwójne pierwsze miejsce

Maksymalną ilość gwiazdek w testach otrzymał również drugi produkt, tym razem pochodzący od specjalistów z Aviru – Antywirus Pro. Tutaj również możemy liczyć na maksymalną w tej chwili ochronę przed szpiegowskim oprogramowaniem hackerskim, przed włamaniami, wirusami w stylu trojanów czy malware lub ransomware. To także ochrona Internetu.

Jak wypadła konkurencja?

Zaraz za pierwszymi miejscami podium znalazły się produkty Nortona oraz Bitdefendera, te jednak nie posiadają zgrabnego i łatwego w obsłudze interfejsu. Są jednak w sanie skutecznie poradzić sobie z ratowaniem komputera przed szkodliwym oprogramowaniem, działają również na tyle szybko, że ich działanie nie koliduje z innymi, wykonywanymi na komputerze operacjami. Testy również wyłoniły anty-zwycięzców, którzy na testach udowodnili, że raczej nie warto z nich korzystać, ponieważ wbudowana ochrona Windowsa 10 działa znacznie skuteczniej od nich.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?