poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelCorel Draw X5 Small Business Edition dla firm. Promocja !

Corel Draw X5 Small Business Edition dla firm. Promocja !

coreldraw x5 small business edition

Dla niewielkich przedsiębiorstw, których działalność tylko po części sprowadza się do obróbki grafiki wiele pakietów graficznych jest zbyt skomplikowanych i drogich. Jeden z potentatów w branży oprogramowania graficznego przygotował jednak ciekawą ofertę również dla takich firm. Dotyczy ona oprogramowania Corel Draw Graphics Suite X5 Small Business Edition, która przy zachowaniu funkcjonalności koronnych produktów Corela oferuje szereg udogodnień przy użytkowaniu oraz relatywnie niską cenę.

Oprogramowanie Corela należy do jednego z najbardziej zaawansowanych pakietów graficznych dostępnych na rynku. Pakiet Corel Draw Graphics Suite X5 Small Business Edition nie jest w tym wypadku żadnym wyjątkiem, jednak posiada coś, co z punktu widzenia przedsiębiorcy zarządzającego niewielką firmą jest sporym udogodnieniem – posiada łatwy w obsłudze, niemal intuicyjny interfejs oraz wsparcie, które pozwoli krok po kroku zgłębiać możliwości pakietu. Tak jak inne produkty Corela, tak i ten zawiera w sobie wiele ciekawych narzędzi, z których na szczególną uwagę zasługują:

Corel CONNECT będący łatwą w obsłudze (i nie tracącą przez to nic ze swej funkcjonalności) przeglądarką graficzną, która w kilka chwil pozwoli odnaleźć znajdujące się na komputerze szablony oraz grafiki;

Corel PHOTO-PAINT będący aplikacją pozwalającą na obróbkę materiałów graficznych przy wykorzystaniu wielu ciekawych narzędzi i osiągnięcie w ten sposób oryginalnych, przyjemnych dla oka efektów;

SWiSH miniMax ™ 2 będący narzędziem do tworzenia animacji;

WhatTheFont ™ integration, czyli aplikacja pozwalająca za pośrednictwem internetu zidentyfikować czcionki dostępne na popularnym serwisie MyFonts.com.

Oprócz tego pakiet zawiera również pozostałe standardowe narzędzia znane doskonale z innych wersji oprogramowania Corel. Licencja na pakiet Corel Draw Graphics Suite X5 Small Business Edition obejmuje trzy stanowiska komputerowe, a więc jest dostosowana do standardów panujących w niewielkich przedsiębiorstwach. Do skorzystania z oferty powinien przedsiębiorców zachęcić fakt, że u części dystrybutorów tego oprogramowania mogą liczyć na specjalną promocję. Tylko teraz do zakupionej licencji Corel Draw Graphics Suite X5 Small Business Edition na trzy stanowiska komputerowe można otrzymać za darmo oprogramowanie NORTON 360 6.0, które także może zostać zainstalowane na trzech komputerach.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?