niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaEsetESET Security Pack - ochrona antywirusowa firmy dziś z technologią jutra.

ESET Security Pack – ochrona antywirusowa firmy dziś z technologią jutra.

Twórcy programów antywirusowych mają bardzo trudny żywot. Twórcy wirusów, programów szpiegujących czy robotów zasypujących spamem nie próżnują, a użytkownicy mają prawo wymagać, by programy antywirusowe za nimi nadążały. Na tle wielu różnych programów zabezpieczających komputer bardzo ciekawie wypada ESET Security Pack. Dlaczego? SPRAWDŹ !

Śledząc historię przyznawania rozmaitych nagród firmie ESET użytkownik spodziewa się zapewne dobrych i niezawodnych narzędzi do ochrony komputera. Jeśli tak, to nabywając ESET Security Pack z całą pewnością się nie zawiedzie. Ów program (a właściwie szereg programów połączonych w pakiet) posiada wszystkie narzędzia, które skutecznie zablokują wszelkie poczynania osób trzecich zmierzające do „przejęcia” komputera. Głównym atutem pakietu ESET Security Pack jest częstotliwość aktualizowania baz wirusów i programów szpiegowskich. Częstotliwość, z jaką produkt dokłada nowe „cegły” do muru dzielącego użytkownika i potencjalnego złodzieja danych wedle niektórych złośliwych świadczy o tym, że programiści z ESET mają problemy ze snem.

Wracając jednak do głównego wątku nie sposób przynajmniej pokrótce nie przedstawić najmocniejszych stron opisywanego pakietu zabezpieczeń, gdyż wspomniana częstotliwość aktualizowania to nie wszystko, co ESET Security Pack ma do zaoferowania. Jak nietrudno się domyślić, trzon pakietu stanowi autorski program antywirusowy. Jego skaner oparty jest na technologii ThreatSense®, która zwykła odnajdywać nawet najlepiej zakamuflowane wirusy i robaki. Pakiet zawiera również firewall, który zapobiega próbom bezpośredniej ingerencji w czyjeś dane. Dzięki pakietowi firmy ESET użytkownik ma też możliwość poznać ocenę bezpieczeństwa i przydatności wystawioną przez innych internautów. Pakiet ten chroni użytkowników nie tylko przed szkodami, jakie mogą wyrządzić inni, ale także przed szkodami, które można wyrządzić sobie samemu – blokada rodzicielska pozwala zablokować te strony, które z punktu widzenia psychiki młodego internauty są szkodliwe.

No i wreszcie NIESPODZIANKA: Producent ESET przygotował wspaniałą ofertę dla potencjalnych klientów: zakupując pakiet otrzymuje się łącznie sześć licencji. Trzy dotyczą komputerów stacjonarnych i przenośnych, a kolejne trzy umożliwiają skuteczną ochronę telefonów komórkowych i tabletów. Ochrona urządzeń podręcznych, które zastępują powoli komputery jest naprawdę dobrym posunięciem ze strony firmy ESET. Szczególnie przydatne może okazać się narzędzie nazwane „Antyzłodziejem”, które umożliwia za pomocą jednej wiadomości tekstowej uruchomić procedurę usuwania prywatnych informacji ze zgubionego/skradzionego (niepotrzebne skreślić) urządzenia. Może zabrzmi to trochę jak slogan z telezakupów, ale co tam – to wciąż nie jest koniec niespodzianek, jakie przygotowała firma ESET. Obecnie bowiem ESET Security Pack w wersji 3-stanowiskowej jest w rewelacyjnej cenie !

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?