niedziela, 21 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNEWSProgramyNajnowszy COREL DRAW 2024 już dostępny!

Najnowszy COREL DRAW 2024 już dostępny!

Pakietu CorelDRAW® w graficznym świecie nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Od lat trzyma się mocno w zestawieniu popularnych programów z zakresu projektowania graficznego. Zyskał przez ten czas zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Czy najnowsza wersja zaskoczy i jednych i drugich czymś przełomowym? Jakie nowości i ulepszenia pojawiły się w wersji na 2024 rok? I wreszcie gdzie można kupić już zaktualizowaną wersję Corela? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Co nowego w CorelDRAW 2024?

Oprogramowanie Corel znajduje swoje zastosowanie w wielu branżach. Od marketingu po projektowanie odzieży i kreowanie artystycznych wizji różnych twórców. Zanim jednak przejdę do nowości, krótko przypomnę co zawiera pakiet CorelDraw:

 • CorelDRAW® – aplikacja do tworzenia grafiki wektorowej i układów stron.
 • Corel PHOTO-PAINT™ -służy do  edycji zdjęć i projektowania, z możliwością wykorzystania technologii AI.
 • Corel® Font Manager – czyli łatwe i szybkie przeglądanie i zarządzanie czcionkami.
 • CorelDRAW.app™ (dostępny tylko w wersji SUBSKRYBCYJNEJ) – możliwość projektowania grafiki wektorowej w przeglądarce lub na tablecie iPad. Pozwala na zbiorowe recenzowanie plików i tworzenie projektów praktycznie z każdego zakątka świata..
 • AfterShot™ HDR (dostępny w wersji angielskiej, niemieckiej i japońskiej) – edytor plików RAW.
 • CAPTURE™ (dla systemu Windows) – pozwala na szybkie przechwytywanie zawartości części lub całego ekranu.

Z najnowszym pakietem CorelDRAW możesz skupić się na profesjonalnym projektowaniu i tworzeniu grafik wektorowych oraz układów. Oprogramowanie umożliwia wydajne przetwarzanie obrazów i zdjęć, a dzięki aplikacji CorelDRAW.app – także skuteczną współpracę zespołową. Co nowego czeka na Ciebie w najnowszej wersji CorelDRAW 2024?

 • Nowości:
  • Pędzle malarskie – baza 100 realistycznych pędzli opierających się na pikselach, stworzone z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Corel® Painter®. 
  • Czcionki zdalne – od teraz możesz korzystać z czcionek Google za pomocą listy czcionek w programie CorelDRAW. Koniec z koniecznością pobierania i używania jakiegokolwiek innego oprogramowania. 
 • Ulepszenia:
  • Tok pracy z efektami – przeprojektowane okno dokowane/ inspektor, umożliwia płynniejszą edycję obrazów korzystając z efektywnego toku pracy między CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT™. To rozwiązanie ogranicza liczbę okien dialogowych do minimum.
  • Stabilność i udoskonalenia – możliwość korzystania z usprawnień stabilności oraz poprawek i udoskonaleń wielu funkcji, zgłaszanych przez klientów. 
 • Tylko dla SUBSKRYBENTÓW:
  • 300 szablonów – korzystaj z zupełnie nowej kolekcji szablonów do edycji w chmurze.
  • Tryb skupienia – możliwość edycji komponentów bez obaw o utratę zaznaczenia przez przypadkowe kliknięcie.
  • Wydruk seryjny – obejmuje kody QR i obrazy.
  • Eksplorator plików w oknie dokowanym / inspektorze Zasoby – możesz skorzystać z opcji wyboru wielu folderów.
  • Ulepszony proces eksportowania – a w tym także możliwość eksportowania wielu stron w oknie dokowanym / inspektorze Eksportuj.

CorelDRAW 2024 – wybierz wariant odpowiedni dla Ciebie

W zależności od celu zakupu pakietu graficznego, możesz wybrać opcję najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Dostępne są trzy możliwości, które poza ceną i modelem rozliczenia, różnią się od siebie także niektórymi elementami zawartości.

 • Jednorazowy zakup – w ramach jednorazowego kosztu otrzymujesz bezterminową licencję, która będzie działać na Twoim urządzeniu tak długo, jak pozwoli na to technologia i system operacyjny. Jednak, aby korzystać z udoskonalanych i wydawanych cyklicznie nowych funkcji, musisz kupić nową wersję oprogramowania za jego pełną cenę. Nie zawiera także opcji przeznaczonych tylko dla subskrybentów. Oprogramowanie dostępne w ramach jednorazowego zakupu to:

CorelDRAW Graphics Suite 2024 PL ESD
– licencja bezterminowa
– do użytku domowego i firmowego


CorelDRAW Graphics Suite 2024 PL
– licencja EDU dla ucznia / studenta / nauczyciela
– bezterminowa
– do użytku domowego

 • Licencja z programem serwisowania – czyli elastyczny plan, który możesz dostosować do swoich potrzeb. To jednorazowa bezterminowa licencja z prawem do wykupienia corocznych aktualizacji. Nie jesteś zobowiązany do przedłużania programu serwisowania – jeśli z niej zrezygnujesz, na Twoim urządzeniu pozostanie program z dotychczasowymi aktualizacjami i będzie działał tak długo, jak pozwoli na to sprzęt i system.

Edukacyjne wersje CorelDRAW
– z prawem do uaktualnień przez 12 miesięcy
– możliwość odnowienia licencji na kolejny rok lub zrezygnowania z niej z zachowaniem ostatniej aktualizacji


CorelDRAW Graphics Suite 2024 Business PL
– zawiera CorelSure – prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy
– do użytku domowego i firmowego

 • Subskrypcja – najbardziej rozbudowany wariant, jeśli chodzi o dostępność rozwiązań i funkcjonalności. Corel w tej wersji zawiera unikalne funkcje, z których mogą korzystać tylko subskrybenci, np.: wspomnianą pracę w chmurze.

CorelDRAW Graphics Suite 365
– subskrypcja na 12 miesięcy
– do użytku domowego i firmowego


Odnowienie CorelDRAW
Graphics Suite 365
– odnowienie subskrypcji na 12 miesięcy
– do użytku domowego i firmowego

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?