wtorek, 20 lutego, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPinnacle / AvidLimitowana Edycja Pinnacle Studio 16 Ultimate Collection. Sprawdź co zyskujesz!

Limitowana Edycja Pinnacle Studio 16 Ultimate Collection. Sprawdź co zyskujesz!

Producent oprogramowania Pinnacle Studio 16 (aktualnie firma Corel), bardzo pozytywnie nas zaskoczył, udostępniając limitowaną edycję pakietu oznaczonego jako Ultimate Collection. Wartość załączonych w pakiecie dodatków to aż 1200$!
Pakiet oznaczamy jako edycja limitowana, ponieważ jego dostępność jest ograniczona do wyczerpania zapasów magazynowych i nie będzie dostępny w późniejszym terminie.

Produkt można zakupić tutaj: Pinnacle Studio 16 Ultimate Collection

 

Szczegóły dodatków dostępnych tylko w pakiecie Ultimate Collection poniżej:

Paint Blends 3D

NewBlue Paint Blends pozwala na dynamiczne przeniesienie Twoich widzów od jednej sceny do drugiej, dzięki inspirowanym sztuką i malarstwem efektom przejść wideo. NewBlue Paint Blends to 12 kategorii i ponad 120 możliwości indywidualnych ustawień. Zmieniaj i nadawaj nowe kształty twoim scenom za pomocą efektu pociągnięć pędzla, farb akwarelowych i olejnych, wprowadzania elementów komiksowych, szkiców i wielu innych.
 

 

Motion Blends 3D

NewBlue Motion Blends pozwala na dynamiczne, pełne akcji przejście pomiędzy kolejnymi scenami. Za każdym razem przykujesz uwagę swoich widzów, wywołując wrażenie potrząsania kamerą, falowania, wirowania czy obracania. Motion Blends to imponujący zestaw 10 specjalistycznych efektów wideo i 112 możliwości ustawień przejścia od jednej sceny do następnej.
 

 

 

Art Blends 3D

Dodaj głębi tworzonym przez siebie projektom wideo korzystając z NewBlue Art Blends, pozwalającego na efektowne przejścia między kolejnymi scenami. Osiągnij w krótkim czasie dokładnie taki rezultat jakiego oczekujesz za pomocą wtyczek, zawierających łatwy w użyciu zestaw 10 efektów wideo. NewBlue Art Blends pozwoli zaskoczyć widzów łagodną lub gwałtowną zmianą scen, między innymi dzięki możliwości ich rozmycia, rozświetlenia, zlewania się.
 

httpvh://www.youtube.com/watch?v=8cYQ1H7PuZE

 

 

Audio Scrubbers 3D

NewBlue Audio Scrubbers z łatwością naprawia problemy z dźwiękiem. Pozwala w prosty sposób wyeliminować odgłosy w tle, regulować głośność, usunąć szumy i buczenie. Audio Scrubbers to zestaw 6 wtyczek audio zgodnych z VST.
 

https://www.youtube.com/watch?v=VRIlc-gZEpk

 

 

Audio Tools 3D

NewBlue Audio Tools natychmiast polepsza jakość ścieżki dźwiękowej. Pozwala wzmacniać i zmieniać brzmienie ścieżek audio w wybranych zakresach oraz poprawia ogólną jakość dźwięku dzięki wtyczkom, zawierającym zestaw 11 efektów audio zgodnych z VST.
 

httpvh://www.youtube.com/watch?v=_WpsxSzYF4M

 

VitaScene V2 Pro

VitaScene 1.0 jest flagowym produktem proDAD, służącym do tworzenia profesjonalnych efektów wideo. Każdy użytkownik w łatwy sposób i za niewygórowaną cenę może udoskonalić swoje produkcje wideo. Za pomocą pięciuset wysokiej jakości filtrów i funkcji specjalnych (w tym sposobów przejść między  kolejnymi scenami, np. efektu starego filmu, rozmazania, rozświetlenia) dodanie olśniewających efektów wizualnych do Twoich projektów wideo jest łatwe jak nigdy dotąd. VitaScene działa jako wtyczka; pozwala bez problemu korzystać z efektów wideo za pośrednictwem Adobe, AVID, Corel, Magix, Sony, Thomson Grass Valley Canopus i Ulead. Program opiera się na nowych rozwiązaniach technologicznych. VitaScene wykorzystuje w pełni możliwości karty graficznej PC (GPU), co pozwala utworzyć wideo z dodanymi efektami wizualnymi do 50 razy szybciej, niż kiedy używany jest do tego jedynie procesor (CPU).  Pełne wykorzystanie GPU powoduje również podniesienie jakości przygotowanego filmu.
 

 

Zachęcamy do skorzystania z super oferty!

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?