niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInnePoznaj najnowszą wersję ABBYY FineReader 12!

Poznaj najnowszą wersję ABBYY FineReader 12!

Premiera programu FineReader 12 już za nami! Długo oczekiwany program nareszcie pojawił się w naszej ofercie w dwóch wersjach: elektronicznej oraz klasycznej, pudełkowej.

abbyy-finereader-12-professional

ABBYY FineReader 12 to jeden z najpopularniejszych programów OCR (Optical Character Recognition), który jest niezastąpioną pomocą przy przekształcaniu zeskanowanych dokumentów, obrazów lub zdjęć w edytowalne pliki w znanych formatach. Dzięki niemu użytkownicy uzyskują dostęp do zawartego w nich tekstu, mogą go dowolnie zmieniać, przeszukiwać i wykorzystywać w pracy.

To wyjątkowe oprogramowanie pozwala zachować strukturę i układ przekształcanych dokumentów, nawet jeśli są wielostronicowe, skomplikowane, zawierają tabele i dane liczbowe. Precyzyjne działanie umożliwia efektywniejszą pracę i brak konieczności wprowadzania poprawek.

FineReader 12 jest niezwykle dokładny i wszechstronny – rozpoznaje treść w 99,8%, obsługuje aż 190 języków i ich dowolne kombinacje w jednym tekście. Przekształca nawet największe pliki i pozwala na błyskawiczne rozpoczęcie pracy, przy jednoczesnym przetwarzaniu dalszej części dokumentu w tle.

Z FineReader 12 nie będziesz potrzebował skanera! Nawet słabej jakości zdjęcie dokumentu, wykonane szybko smartfonem, tabletem lub aparatem cyfrowym, może zostać przetworzone przez program i wykorzystane w dalszej pracy.

Najnowsza wersja programu gwarantuje błyskawiczne działanie, większą precyzję, ułatwienia dla użytkowników. Wśród nowości i udoskonaleń, oprócz natychmiastowego otwierania i dostępu do plików przetwarzanych w tle, pojawiła się funkcja szybkiego odnajdywania cytatów, przejrzysty interfejs, poprawiona obsługa niektórych języków, łatwy dostęp do schowka w chmurze i narzędzia poprawiające jakość obrazów.

Dodatkowo, po zakupie FineReader 12, zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z oprogramowania Screenshot Reader, który umożliwia rozpoznawanie treści i tabel znajdujących się na wykonanych zrzutach ekranu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą FineReader 12:

https://www.omegasoft.pl/Abbyy/Fine-Reader-12-Professional-PL-Box

https://www.omegasoft.pl/Abbyy/Fine-Reader-12-Professional-PL-ESD

oraz innymi programami ABBYY:

https://www.omegasoft.pl/Abbyy

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?