niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNeroNERO 10 PLATINUM HD NAJTANIEJ TYLKO W OMEGASOFT.PL !

NERO 10 PLATINUM HD NAJTANIEJ TYLKO W OMEGASOFT.PL !

Pod bardzo długa nazwą pakietu – Nero Multimedia Suite 10 Platinum HD kryje się również, bardzo długa lista możliwości. Najczęściej oprogramowanie Nero kojarzone jest głównie z obsługą płyt, jednak wersja Nero 10 Platinum HD to już bardzo bogaty kombajn o wielu możliwościach. Szczególnie ciekawa jest aplikacja wewnątrz Nero odpowiedzialna za wszechstronna edycję multimedialną:

Nero Vision Xtra
Połączenie dwóch unikalnych pakietów NeroMediaHub i Nero Vision pozwalają użytkownikowi na niezawodne tworzenie, organizowanie i odtwarzanie projektów, a także ich pełną multimedialną edycję audio i wideo w rozdzielczości HD. Odpowiednio dobrane narzędzia edytorskie w tym zupełnie nowe rozwiązania jak: edycja wielościeżkowa, generator efektów obraz w obrazie (PiP) efekty specjalne ze sterowaniem klatkami kluczowymi i najwyższej jakości efekty przejścia to tylko wierzchołek góry lodowej funkcji, które sprawia, że Twoje projekty staną się wyjątkowe.  Nagrywaj je na płyty Cd, DVD i Blu-Ray lub udostępniaj całemu światu na portalach społecznościach.

 

Wykorzystaj wszystkie możliwości Nero 10 Platinum HD. Korzystaj z unikalnych rozwiązań i funkcji. Promocja cenowa (149PLN!!!) na Nero Multimedia Suite 10 Platinum HD trwa do odwołania.

Wróżba cenowa Nero 10 —-> SPRAWDŹ <—-

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?