niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNeroNero 11 Platinum. Ciekawe cechy - edycja multimedialna cz.1

Nero 11 Platinum. Ciekawe cechy – edycja multimedialna cz.1

Od premiery Nero 11 minęło już parę miesięcy, jednak nadal wzbudza duże zainteresowanie wśród użytkowników i często jest przedmiotem porównań. Podobnie jest w przypadku Nero 11 Platinum, które poza standardowymi opcjami, tak charakterystycznymi dla programu spod znaku płonącego Colloseum, oferują użytkownikowi pełne spektrum narzędzi do edycji multimediów, zarówno grafiki jak i dźwięku. Dlaczego zatem już parę edycji wstecz z programu do nagrywania Nero stał się kombajnem o wszechstronnych możliwościach ? Najbardziej racjonalna i prozaiczna odpowiedź, to chęć niesienia ludziom na tacy wszystkiego w jednej pigułce, dla ich dobra oczywiście. Taka centralizacja i zwiększanie funkcjonalności oprogramowania jak w przypadku Nero 11 Platinum ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Przeciwnicy Nero 11 Platinum podkreślają najczęściej starą maksymę, że co jest do wszystkiego to jest do niczego, jak bowiem można pod szyldem jednego programu zmieścić aplikację do nagrywania, odtwarzania, edycji, dystrybucji, a nawet zabezpieczania ? Miłośnicy Nero 11 Platinum podkreślają natomiast, że skoncentrowanie tak wielu funkcji w jednym programie zapewnia porządek i synchronizację wewnątrz programu. Na pewno ciekawie prezentują się opcje edycji wideo i audio, które czynią z Nero 11 Platinum przyzwoity edytor w zupełności wystarczający na amatorskie potrzeby. Kiedy przyda się funkcjonalność edycyjna w Nero 11 Platinum:

Na poziomie importu i nawigacji wewnątrz projektów (Nero Media Browser). Maksymalnie ułatwione opcje dostępu i importu projektów.

 

Przy edycji projektów, jaka dzieje się w bardzo przystępny i intuicyjny sposób. Oparta głównie na zasadzie „drag&drop” pozwala w prosty sposób przycinać, dołączać i rozmieszczać różne efekty takie jak obraz w obrazie czy przenikające się tytuły. Do wyboru jest również tryb zaawansowany, który pozwala na nieograniczoną edycje wielościeżkową i pełną obsługę klatek.

 

Podczas korzystania z efektów specjalnych rodem z Hollywood. Może odrobinę przesadzone miejsce, ale efekty są naprawdę świetne i idealnie nadają się do nadawania filmom i pokazom zdjęć oryginalnego wymiaru. Oryginalność zawsze w cenie !

 

W trakcie edycji zaawansowanej, Nero 11 Platinum umożliwia dopracowanie projektu za pomocą nieograniczonej wielościeżkowej osi czasu i funkcji pełnej obsługi klatek kluczowych. W Nero 11 Platinum można zastosować nieograniczona liczbę efektów przenikania na osi czasu, korzystając z funkcji przeciągania, oraz rozmieszczać efekty audio i wideo, nadając Twoim nagraniom kinowego stylu.

 

Zawsze kiedy zależy Ci na czasie i uniwersalności. Dzięki obsłudze kart graficznych GPGPU opublikujesz swoje filmy szybciej niż kiedykolwiek, natomiast funkcja Smart Encoding pozwala na eksport projektów do dowolnego formatu oszczędzając Twój czas na przystosowywanie projektu do poszczególnych odbiorców.

 

 

Reasumując możliwości edycyjne programu, można spokojnie polecić go na domowe potrzeby i dla osób stawiających pierwsze kroki w edycji multimedialnej. Sprawdź wszystkie możliwości jakie daje Nero 11 Platinum. Cena ? Jak zwykle w Omegasoft.pl – GORĄCA [Sprawdź].

 

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?