poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaSymantec / NortonNorton 360 v6.0 Nowa wersja bezpieczeństwa już w sprzedaży

Norton 360 v6.0 Nowa wersja bezpieczeństwa już w sprzedaży

Nowa wersja Norton 360 to wielopoziomowy pakiet bezpieczeństwa, który daje użytkownikowi pełną ochronę przed wirusami, programami typu spyware, adware, rootkitami, a także atakami hackerów i phishingiem. Co bardzo ważne wersja ta zapewnia ochronę postępową dzięki zastosowaniu metody heurystycznej, która chroni także przed nieznanymi jeszcze zagrożeniami.  Ochrona przed zagrożeniami to trzon flagowego oprogramowania Symantec, wokół którego zostały zbudowane funkcje dopełniające bezpieczeństwo użytkownika i jego danych w postaci mechanizmów do tworzenia automatycznych kopii zapasowych, które przechowywane mogą być na nośnikach fizycznych, oraz w chmurze udostępnionej przez producenta. Nad optymalizacją i wydajnością systemu chronionego przez Norton 360 czuwa system konfigurujący najważniejsze ustawienia systemu. Kolejna wersja jest bardzo mocno odświezona, a sprawdzone we wcześniejszych wersjach rozwiązania znacząco ulepszone. Jakie funkcje i cechy wyróżniają pakiet Norton 360 6.0 ?

Na szczególną uwagę zasługuje wprowadzona po raz pierwszy możliwość zdalnej kontroli nad komputerem przez chmurę Symantec. Usługi Norton Management w formie bardzo rozbudowanego panelu to nie tylko inteligentnie scentralizowane zarządzanie, ale także wygoda i krok w stronę bardzo mocno rozwijającego się cloud computingu.

Wymagania sprzętowe jakie stawia Symantec nie wykraczają poza standardowe wymogi. Pomimo wielopoziomowych rozwiązań i mechanizmów ochronnych programiści z Symantec nadal czuwają aby pakiet 360 nie tylko chronił, ale także nie wpływał na wydajność komputerów swoich użytkowników.

Od bezpieczeństwa naszego komputera zależy bezpieczeństwo naszych danych, tożsamości sieciowej oraz pieniędzy, dlatego wybór kompleksowego rozwiązania jakie oferuje Norton 360 6.0 to właściwa decyzja co gwarantują miliony zadowolonych użytkowników oprogramowania firmy Symantec.

Sklep Omegasoft zapewnia wszystkim swoim klientom wsparcie techniczne oraz pomoc przy zakupie i instalacji Norton 360 6.0. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Norton 360 6.0 w sklepie Omegasoft.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?