piątek, 14 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelJak zrobić ... w Corel Draw x5 ?

Jak zrobić … w Corel Draw x5 ?

Jak artysta może stać się rzemieślnikiem, a rzemieślnik artystą ? Wystarczy dać im narzędzie, które pomoże rozwijać się i realizować powierzone zadania. Podobnie z grafikiem. Uzbrajając go w narzędzie Corel Draw X5, które uchodzi za jedno z najlepszych dostępnych programów na świecie można by oczekiwać, że dzieli go krok od zostania artystą uniwersalnym. Niestety Corel w wersji X5 to nie pędzel czy dłuto, które nie potrzebują żadnych instrukcji obsługi. Przenosząc porównanie w świat wirtualny, Corel to nie Paint, ani notatnik… Mimo bardzo intuicyjnego menu, użyteczności na wysokim poziomie i wbudowanego zaplecza edukacyjnego jest to program przeznaczony dla profesjonalistów, a pełne wykorzystanie możliwości jakie oferuje wymaga również odpowiedniego szkolenia.

Odkryj wszystkie tajemnice jakie kryje Corel, zacznij korzystać z niego swobodnie, a zaoszczędzony czas wykorzystaj na realizację swoich wizji w projekty. Z pomocą kursu CorelDRAW X5 – esencja staniesz się jednocześnie uczniem i mistrzem. Jeżeli chcesz zrealizować swoje artystyczne wizje, albo nadać swojemu warsztatowi artystyczny polot musisz w końcu poznać jak działa Corel Draw.

Kurs przeprowadzi Cię przez poznanie interfejsu, odpowiednie dostosowanie narzędzi pod dalszą pracę, przez wprowadzenie do tworzenia nowych obiektów i ich edycji. Poznasz wiele ciekawych efektów i możliwości ich zastosowania w niecodziennych konfiguracjach. Przekonasz się do czego służą najbardziej ukryte opcje i w końcu w pełni wykorzystasz czerpiącą w programie moc. Przestań szukać na forach odpowiedzi na nurtujące pytania. Zrób to sam, po swojemu dzięki multimedialnemu kursowi CorelDRAW X5 – esencja.

Zajrzyj do naszej STREFY KURSÓW i sprawdź jak zostać prawdziwym ekspertem.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?