poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelNowość w Omegasoft! Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition

Nowość w Omegasoft! Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition

Skorzystaj z oferty specjalnej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6 w wyjątkowej cenie.

Specjalny pakiet w najlepszej cenie

cdgsx6sp_new_czplW naszym sklepie pojawił się specjalny pakiet graficzny CorelDRAW Graphics Suite X6. Mimo, że obejmuje on aplikacje poprzedniej edycji oprogramowania, to jest pełnowartościowym i wszechstronnym zestawem narzędzi graficznych, niezbędnych w domu i w firmie, którego ogromną zaletą jest cena.

Jeśli więc nie potrzebujecie najnowszych rozwiązań, w jakie wyposażone został aktualny pakiet X7 – jest to dla Was najlepsza propozycja, która nie zrujnuje firmowego lub domowego budżetu. W naszym sklepie możecie go kupić już za 995 złotych (dla porównania: najnowsza wersja pakietu – CorelDRAW Graphics Suite X7 kosztuje 1975 złotych).

Kompleksowy pakiet do tworzenia niezapomnianej grafiki

W składu pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition wchodzi kompletny zestaw aplikacji:

  • CorelDRAW® X6 — służy do tworzenia grafik wektorowych i przygotowywania układów stron.
  • Corel® PHOTO-PAINT™ X6 — przeznaczona do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie.
  • Corel® PowerTRACE® X6 — pozwala szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe.
  • Corel® Website Creator™ X6* (wersja angielska) — ułatwia szybkie projektowanie witryn internetowych oraz zarządzanie nimi.
  • Corel CAPTURE™ X6 – proste w obsłudze narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu komputera jednym kliknięciem
  • Corel® CONNECT™ X6 — służy do przeglądania i wyszukiwania zasobów cyfrowych przydatnych do projektu
  • PhotoZoom Pro 2** — moduł dodatkowy programu PHOTO-PAINT do powiększania obrazów cyfrowych

* Do pobrania plików jest wymagane konto w witrynie Corel.com
** Wymagana rejestracja

Dodatkowo pakiet obejmuje bogaty zestaw bezpłatnych zasobów, m. in. 10 000 wysokiej jakości obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 1000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów na pojazdy, 800 ramek i deseni oraz ponad dwie godziny szkoleniowych nagrań wideo i innych materiałów edukacyjnych.

CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition umożliwia realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów graficznych o dowolnej tematyce i różnorodnej formie. Pozwala on na przygotowanie ciekawych ilustracji i grafik, projektowanie układów stron, trasowanie, tworzenie stron www oraz edycję zdjęć. Z jego pomocą użytkownicy bez trudu przygotują oryginalne i złożone projekty, w tym oryginalne materiały marketingowe i reklamowe – broszury, plakaty, logotypy, ilustracje, grafiki internetowe, a nawet perfekcyjne fotografie i witryny internetowe.

Wśród narzędzi, funkcji i zasobów pakietu znajdują się takie, które usprawnią i przyspieszą pracę, a także zapewnią pełną kontrolę nad każdym etapem pracy, dzięki czemu jej efekt będzie idealny i zgodny z oczekiwaniami. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym grafikiem.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?