poniedziałek, 22 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaBitDefenderNowy test antywirusów dla Windows 7

Nowy test antywirusów dla Windows 7

Ośrodek AV-Test zaprezentował wyniki najnowszych testów popularnych programów antywirusowych. Tym razem przeprowadzono analizy na urządzeniach wyposażonych w system Windows 7.

ranking-av-windows7Opublikowany ranking opierał się na intensywne testach, które miały miejsce w styczniu i lutym 2014 roku. AV-Test tym razem wziął pod uwagę potrzeby użytkowników poprzedniej wersji najpopularniejszego systemu operacyjnego – Windows 7 i to na urządzeniach z tym OS zostały przeprowadzone testy. Brało w nich udział 25 programów antywirusowych.

Jak zwykle analitycy brali pod uwagę trzy kryteria oceny: skuteczność w wykrywaniu złośliwych i groźnych aplikacji, wpływ na wydajność urządzenia i jego codzienne użytkowanie.

Na podium rankingu znalazły się Bitdefender Internet Security oraz Kaspersky Internet Security, które osiągnęły najwyższą punktację obejmującą wszystkie wymienione dziedziny – 17,5 na 18 punktów.. Wyniki nie są jednak zaskoczeniem – pakiety te od lat cieszą się zaufaniem użytkowników oraz zdobywają liczne wyróżnienia przyznawane przez specjalistów IT.

Maksymalne oceny pod względem skuteczności ochrony antywirusowej otrzymały m. in.  Bitdefender Internet Security, Kaspersky Internet Security, F-Secure Internet Security i G Data Internet Security. Wśród programów najmniej obciążających komputer znalazły się: Norton Internet Security, Bitdefender Internet Security i Kaspersky Internet Security. Maksymalną punktację za użyteczność otrzymały natomiast: Norton Internet Security, G Data Internet Security,  Bitdefender Internet Security, Kaspersky Internet Security oraz ESET Smart Security.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyróżnionych w rankingu AV-Test programów:

https://www.omegasoft.pl/Bitdefender/Internet-Security

https://www.omegasoft.pl/Kaspersky/Internet-Security

 

Źródło: av-test.org

 

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?