środa, 17 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneOmegasoft.pl wyróżniony w rankingu Opineo.pl

Omegasoft.pl wyróżniony w rankingu Opineo.pl

Z największą przyjemnością informujemy, ze Omegasoft.pl zajął 4. miejsce w kategorii „Sklepy średniej wielkości – Komputery” w rankingu sklepów internetowych przygotowanym przez serwis Opineo.pl.

wyroznienieJednak szczególnym powodem do dumy jest uzyskanie najwyższej wśród wszystkich sklepów w naszej kategorii „Ogólnej oceny” przyznawanej przez konsumentów w 2013 roku – 9,9 na 10 punktów! Jest to dla nas niewątpliwie najważniejszy wskaźnik, gdyż opiera się na aktualnych i rzeczywistych opiniach dotyczących dokonywania zakupów w naszym sklepie oraz odzwierciedla zadowolenie i zaufanie naszych klientów. Za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich zostaliśmy uhonorowani Wyróżnieniem 2014 Opineo.pl!

Wyróżnienie dla Omegasoftu

To już szósta edycja raportu Opineo.pl – największego polskiego serwisu gromadzącego opinie klientów o sklepach internetowych. Do końca 2013 roku wystawiono imponującą liczbę 3,3 mln recenzji po dokonanych transakcjach. Odgrywają one również coraz większe znaczenie w e-handlu – badania potwierdzają, że klienci poszukują opinii innych użytkowników przed dokonaniem zakupów w nieznanych sklepach internetowych, ufają im i kierują się nimi.

Dziękujemy za wszystkie opinie zamieszczone na temat Omegasoft.pl, które są dla nas ważną wskazówką, pomagają udoskonalać jakość naszej obsługi i lepiej spełniać oczekiwania klientów.

tabela-opineo

Wierzymy też, ze miejsce na podium jest w naszym zasięgu i z niecierpliwością oczekujemy na przyszłoroczny raport Opineo.pl.

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?