poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelCorelDraw Graphics Suite X7 – zamów jeszcze przed premierą!

CorelDraw Graphics Suite X7 – zamów jeszcze przed premierą!

Długo oczekiwana premiera najnowszego pakietu graficznego CorelDraw Graphics Suite X7 zbliża się wielkimi krokami! Zgodnie z informacjami producenta już w drugiej połowie kwietnia oprogramowanie będzie dostępne na polskim rynku.

corel draw graphics suite x7Dla niecierpliwych mamy jednak wyjątkową ofertę!

Już dziś możesz zamówić w naszym sklepie wszechstronny pakiet CorelDraw Graphics Suite X7 w polskiej wersji językowej lub Upgrade do wcześniejszych edycji oprogramowania (CorelDRAW Graphics Suite X4, X5 oraz X6, lub CorelDRAW Premium Suite X5). Zakupiony program wyślemy do Ciebie w dniach 25-30 kwietnia.

Dodatkowo oferowane pakiety (w wersjach pudełkowych – BOX) wyślemy do Ciebie przesyłką kurierską ZA DARMO!

CorelDraw Graphics Suite X7 to zestaw wyjątkowych narzędzi służących do tworzenia profesjonalnych i niepowtarzalnych projektów graficznych. Z jego pomocą nawet niedoświadczeni użytkownicy bez trudu przygotują oryginalne materiały reklamowe i informacyjne (ulotki, plakaty, bilboardy, logotypy) oraz witryny internetowe i perfekcyjne zdjęcia.

baner-cdgsx7

Najnowsza wersja pakietu pozwala na jeszcze lepszą niż dotychczas organizację pracy oraz sprawniejszą realizację zadań dzięki idealnemu dopasowaniu interfejsu i narzędzi do kolejności wykonywanych czynności, wykorzystaniu i konfiguracji obszarów roboczych, jeszcze bogatszemu zestawowi gotowych do wykorzystania szablonów i materiałów. Umożliwia ona zadbanie o każdy szczegół projektu i przyspiesza działania grafików.  Pomaga w tym jeszcze bardziej rozbudowany zestaw narzędzi i funkcji (np. Centrum zasobów, opcje wypełnień i przezroczystości), możliwość pracy na wielu ekranach w wysokiej rozdzielczości oraz wykorzystanie pełnych możliwości komputera (obsługa systemów 64-bitowych i procesorów wielordzeniowych).

Zrealizuj w pełni swoje pomysły!

Aby dowiedzieć się więcej:

https://www.omegasoft.pl/Corel/Corel-Draw/Corel-Draw-X7-PL-Box

https://www.omegasoft.pl/Corel/Corel-Draw/Corel-Draw-X7-PL-Box-Upgrade

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?