niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAVG200 milionów użytkowników AVG

200 milionów użytkowników AVG

Producent AVG ogłosił, że społeczność AVG na świecie przekroczyła 200 milionów użytkowników.

Rekordowa liczba użytkowników AVG

avg-logoAVG Technologies – jedna z czołowych firm zajmujących się bezpieczeństwem w Internecie – ogłosiła, że liczba aktywnych użytkowników na całym świecie przekroczyła już imponującą liczbą 200 milionów. Jest to przede wszystkim wynik błyskawicznego wzrostu popularności oprogramowania przeznaczonego dla urządzeń mobilnych. To jego użytkownicy stanowią ponad połowę z tej 200 milionowej społeczności AVG. Jest to krok milowy w historii AVG i znaczący fakt tym bardziej, że AVG kładzie ogromny nacisk na budowanie globalnej, zaangażowanej i zaufanej społeczności, aktywnie uczestniczącej w zwalczaniu zagrożeń internetowych, budującej system wzajemnego wsparcia i reputacji potencjalnych niebezpieczeństw.

To oczywiście niemały powód do dumy dla producenta – w ciągu ostatnich 18 miesięcy do rodziny AVG dołączyło ponad 50 milionów nowych klientów, którzy zaczęli używać jednego lub więcej produktów biznesowych lub do użytku domowego, na urządzeniach mobilnych lub stacjonarnych z systemem Android, iOS, Windows lub Mac.

Nowy AVG Zen

Oprócz ogłoszenia tych optymistycznych wiadomości przedstawiciele producenta zaprezentowali także zupełnie nową wersję AVG Zen – innowacyjnej technologii (dostępnej m. in. w pakiecie AVG Ultimate)gwarantującej ochronę wszystkim rodzajom urządzeń, oferującej szeroką gamę funkcji bezpieczeństwa (w tym usług wsparcia dla rodzin, aplikacji i usług partnerów oraz wsparcie dla Internetu rzeczy) i łatwe zarządzanie ich funkcjami i ustawieniami z jednego miejsca.

AVG-Zen-header-664x374

Źródło: now.avg.com

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?