poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMicrosoft OfficeOffice 2016 Mac Preview już dostępny

Office 2016 Mac Preview już dostępny

Użytkownicy Mac OS X mogą już przetestować przeznaczony dla ich urządzeń pakiet Microsoft Office 2016.

Wersja testowa Office dla urządzeń Mac

Office-2016-for-Mac-1-1024x588To już kolejna wersja pakietu Office, który od dłuższego czasu był zapowiadany przez producenta (obok Office dla Windows 10 i Office dla tabletów z systemem Android). To pakiet, który został precyzyjnie zoptymalizowany i zaprojektowany z myślą o urządzeniach Mac. Dzięki temu Office 2016 for Mac pozwala stosować wyjątkowe funkcje najpopularniejszego, wszechstronnego pakietu biurowego, jednocześnie umożliwiając korzystanie z unikalnych cech systemu Mac OS X.

Office 2016 for Mac wykorzystuje rozwiązania technologiczne oparte na chmurze. Zapewnia to użytkownikom łatwiejszą i sprawniejszą pracę oraz nieograniczony dostęp do przygotowywanych lub zapisanych dokumentów (dzięki OneDrive i SharePoint) w każdym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu. Nowy pakiet obejmuje udoskonalone wersje najpopularniejszych programów – Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook – niezbędnych w każdym domu i biurze. Zostały one wyposażone w zmodernizowany interfejs użytkownika, który umożliwia przyjazną i szybką obsługę. Przeprojektowano także organizację funkcji, dzięki czemu błyskawicznie można odnaleźć potrzebne narzędzia.

Pomóż udoskonalić pakiet

Wersja Preview udostępniona jest za darmo wszystkim użytkownikom, którzy chcą aktywnie włączyć się w udoskonalanie pakietu i znajdowanie ewentualnych błędów lub usterek oraz pragną podzielić się swoimi uwagami lub spostrzeżeniami. Aby wziąć udział w programie testowania, wystarczy pobrać program ze strony producenta. Użytkownicy korzystający z Office for Mac Preview będą otrzymywać regularne aktualizacje, aż do momentu oficjalnej premiery pełnej wersji oprogramowania.

Premiera ostatecznej wersji Office 2016 for Mac przewidziana jest na drugą połowę bieżącego roku.

 

Źródło: blogs.office.com

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?