niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPinnacle / AvidAvid Studio - najnowszy program do obróbki video firmy Avid/Pinnacle

Avid Studio – najnowszy program do obróbki video firmy Avid/Pinnacle

AVID STUDIO – to wydajne i równocześnie łatwe w użyciu oprogramowanie oferuje szeroki zakres narzędzi edycyjnych, technologię stabilizacji obrazu oraz funkcjonalność interfejsu zapożyczone z Avid Media Composer  – programu wykorzystywanego przez większość montażystów, którzy w ostatnich latach zdobywali Oscary.

Wśród kluczowych funkcji Avid Studio, niespotykanych dotychczas  w rozwiązaniach kierowanych  na rynek konsumencki, znajdują się m.in.:

Wydajny edytor mediów: eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowych zewnętrznych aplikacji, np. do korekcji plików video, foto i audio. Wszystko można zrobić nie wychodząc z Avid Studio, a następnie wykorzystywać w różnych projektach.

Zintegrowana biblioteka mediów: umożliwia szybkie wyszukiwanie, organizowanie i zarządzanie plikami video, foto i audio poprzez jednolity, łatwy w użyciu, wszechstronny interfejs użytkownika. Uniwersalne narzędzie importowania sprawia, że zaimportowanie zdjęć, video i audio do biblioteki z szerokiego zakresu urządzeń rejestrujących jest niezwykle łatwe.

Dobrze wyposażony edytor osi czasowej: posiada oś czasową na profesjonalnym poziomie, umożliwiającą edycję z wykorzystaniem markerów np. do synchronizowania audio i video, klatek kluczowych do tworzenia płynnych przejść. Nieograniczona ilość ścieżek oznacza wydajną edycję oraz możliwość wielokrotnego nakładania obrazów, np. obraz w obrazie lub efekty wielowarstwowe.

Imponująca kolekcja profesjonalnej klasy efektów: Zawiera wart ponad 1500 EURO zestaw dodatków i plug-in’ów, w tym również profesjonalny pakiet Red Giant: ToonIt , Knoll Light Factory, Magic Bullet Looks, Trapcode Shine, 3D Stroke, Trapcode Particular.

Cenę oraz więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?