poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaKasperskyKaspersky z myślą o małych firmach

Kaspersky z myślą o małych firmach

Małe biura pod najwyższej klasy ochroną.

Kaspersky Small Office Security został stworzony z myślą o małych firmach. Najwyższej klasy ochrona dla komputerów i serwerów w atrakcyjnej cenie. Zapewnia szybkość funkcjonowania, prostą instalację oraz intuicyjną konfigurację i użytkowanie. Cała Twoja firmowa sieć może być przez Ciebie administrowana przy użyciu jednego komputera – Twoje poufne dane oraz renoma Twojego przedsiębiorstwa mają zagwarantowane bezpieczeństwo bez konieczności, byś odchodził od swojego stanowiska pracy. Możesz skoncentrować całą swoją uwagę na interesach Twojego przedsiębiorstwa, podczas gdy o ochronę Twojej firmowej sieci zadba Kaspersky Small Office Security.

 • Wszelkie zagrożenia z internetu wykrywane natychmiast
  Kaspersky Lab dostarcza częste uaktualnienia oraz ochronę w czasie rzeczywistym, wykorzystuje ogromną bazę sygnatur wszelkich niebezpieczeństw – przy pomocy tego żadne zagrożenia internetowe, nawet te najnowsze, nie stanowią zagrożenia i poufne dane Twojej firmy pozostają bezpieczne. Zaś niezauważalne skanowanie odbywające się w tle nie przeszkodzi Twoim pracownikom w pracy, dzięki czemu ich uwaga nie będzie rozpraszana. 

   

 • Administrowanie ochroną serwera i stacji roboczych w sposób scentralizowany
  Zarządzanie ochroną sieci Twojego przedsiębiorstwa odbywa się za pomocą jednego komputera. Sam podejmujesz decyzję o terminach wykonywania kopii zapasowych, uruchomienia skanowania czy też nadzorujesz czas wygaśnięcia licencji, przez co doskonale orientujesz się, kiedy powinno się ją przedłużyć. Tak prosta ochrona sieci firmowej jest zapewniona przez jednocześnie funkcjonalny i pokaźny interfejs program. 

   

 • Monitorowanie użytkowania aplikacji i korzystania z internetu
  Kaspersky Small Office Security umożliwia lepszą kontrolę i wsparcie przy utrzymaniu wysokiej efektywności Twoich pracowników. Dzięki niemu możesz ograniczyć możliwość pobierania plików przez pracowników czy monitorować ich korzystanie z gier lub ich ruch na portalach społecznościowych w czasie pracy. Możesz również określać dostęp do konkretnych aplikacji czy miejsc w internecie. Wygenerowanie przejrzystych raportów przedstawiających aktywność Twoich pracowników w sieci również jest bardzo proste. 

   

 • Wszystkie działania w firmie pod nieustanną ochroną
  Elastyczność Kaspersky Small Office Security pozwala mu zrealizować wszelkie wymogi stawiane przez małe przedsiębiorstwa. Przechowywanie i bezpieczne transportowanie ważnych danych w zabezpieczonych hasłem i zaszyfrowanych plikach, wykonywanie kopii zapasowych istotnych dokumentów Twojej firmy. Niszczarka plików, dzięki której możesz nieodwracalnie skasować poufne informacje, czy menedżer haseł, w którym można tworzyć, umieszczać automatycznie oraz przechowywać złożone i trudne do deszyfracji hasła.

 • Nie narzuca konieczności posiadania szczegółowej wiedzy z dziedziny Technologii Informacyjnej
  Kaspersky Small Office Security został opracowany w taki sposób, aby użytkownicy nie musieli wykazywać się specjalistycznymi umiejętnościami z zakresu IT, a jednocześnie mogli korzystać z ochrony swojej firmowej sieci o najwyższej, światowej klasie. Kaspersky Small Office Security zapewni Twojej sieci ochronę w trybie natychmiastowym.
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?