niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMicrosoft OfficeChmura bez ograniczeń dla użytkowników Office 365

Chmura bez ograniczeń dla użytkowników Office 365

Subskrybenci usługi Microsoft Office 365 otrzymają dostęp do nieograniczonego schowka online OneDrive.

Limity OneDrive odchodzą do przeszłości

onedrive_10gbFirma Microsoft, po niedawnym zwiększeniu limitu schowku OneDrive, poszła o krok dalej. Wszyscy użytkownicy korzystający z usługi Office 365 będą mogli już wkrótce korzystać z chmury bez konieczności ograniczania ilości przechowywanych danych. Subskrybenci otrzymają bowiem dostęp do nielimitowanego schowka w chmurze, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Producent pakietów Office zdecydował o wyrównywaniu pojemności chmury dla wszystkich posiadaczy usługi 365. Każdy użytkownik pakietu Office 365 Home, Office 365 Personal i Office 365 University może więc być pewien, że jego schowek OneDrive zostanie bezpłatnie powiększony. Pojemność OneDrive będzie systematycznie zwiększana w ciągu kolejnych miesięcy. Subskrybenci mogą jednak przyspieszyć ten proces rejestrując się na liście na stronie OneDrive.

Dalsze plany Microsoft Office

Choć nielimitowany schowek OneDrive to krok milowy w przechowywaniu danych online, to producent planuje kolejne zmiany. Ich celem jest stworzenie profesjonalnych, zintegrowanych narzędzi, które pozwolą na jeszcze lepszą komunikację, tworzenie i współpracę, zarówno na gruncie prywatnym , jak i zawodowym. Chmura bez ograniczeń pojemności jest więc jednym z elementów ulepszających sposób przechowywania, synchronizacji i pracy z wykorzystaniem najnowszych wersji wszystkich ważnych plików w maksymalnie zabezpieczonym środowisku, spełniającym nawet najbardziej rygorystyczne wymogi.

Aby dowiedzieć się więcej o usługach Office 365, zapraszamy: https://www.omegasoft.pl/Microsoft/Office-365
Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?