niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAdobeCo nowego w Adobe Photoshop CC 2017?

Co nowego w Adobe Photoshop CC 2017?

Koniec roku to dobry moment na to, by pomyśleć o aktualizacjach oprogramowania służącego na co dzień do pracy lub realizowania ciekawego hobby. Z tą myślą naprzeciw potrzebom użytkowników wyszła firma Adobe. Wszyscy ci, którzy czekali na Adobe Photoshop CC 2017 z pewnością się nie zawiodą, gdyż aktualizacja zawiera sporo nowych funkcji przydatnych dla wielu użytkowników.

Co ciekawego w najnowszym Adobe Photoshop?

Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie do aplikacji zintegrowanego systemu szablonów. Sprawia on, że użytkownik nie musi rozpoczynać pracy od pustego obszaru roboczego. Ma za to możliwość wybrania jednego z ponad stu gotowych szablonów dostępnych w Adobe Stock. Tak wybrany szablon może stanowić podstawę do pracy nad dowolnym projektem.
To jednak nie wszystko. Dodatkowo program został wzbogacony o 2 nowe kroje pisma i 7 pędzli zaprojektowanych przez Kyle’a Webstera. Zadbano także o poprawienie jakości działania mechanizmów maskowania i zaznaczania.
Dodatkowo Adobe Photoshop CC 2017 wyposażono w narzędzie Lasso Wielokątne oraz rozbudowano funkcję formowania. Zastosowane w niej algorytmy pozwalają na wykrywanie i uwzględnianie obecności twarzy i oczu na projektowanych fotografiach.
Dla wygody użytkowników powstała również możliwość wyszukiwania z poziomu pojedynczego okna dialogowego. W ten sposób łatwo można odnaleźć potrzebne informacje zarówno w pomocy programu, usłudze Stock, jak i w innych dokumentach. Pozostałe wprowadzone zmiany mają za zadanie poprawę komfortu pracy z aplikacją.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?