poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelCorelDRAW Graphics Suite X5 w wersji Home & Student

CorelDRAW Graphics Suite X5 w wersji Home & Student

Nowy pakiet graficzny CorelDRAW Graphics Suite X5 jest wyposażony w narzędzia do przygotowywania różnorodnych projektów — od grafik internetowych i wzorów na koszulki po logo, kartki, plakaty i ulotki. Wersja Home & Student charakteryzuje się znacznie niższą ceną i to z licencją na instalację oprogramowania na trzech komputerach domowych.

CorelDRAW Graphics Suite X5 Home & Student w atrakcyjnej cenie sprawdź sam!

W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite X5 kreatywność i bogate możliwości idą w parze. Większa szybkość, wierniejsze odwzorowywanie kolorów, ulepszone narzędzia do grafiki wektorowej oraz nowe możliwości związane z projektami internetowymi sprawiają, że pakiet ten stanowi niezbędne wyposażenie każdego grafika. Szybko przystąpisz do pracy dzięki nowym, profesjonalnie opracowanym szablonom i materiałom edukacyjnym. Korzystając z nowego programu Corel CONNECT, szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej znajdziesz na komputerze grafikę, czcionki i obrazki. Dzięki zgodności z większą liczbą formatów plików możesz dowolnie udostępniać swoje prace i zmieniać ich przeznaczenie. Ponadto możesz je realizować w dowolnej formie, od banerów i animacji internetowych po logo, nietypowe znaki i wiele innych.

Ponadto pakiet zawiera nowe efekty fotograficzne, takie jak Żywość, zwiększający intensywność kolorów, i Filtr fotograficzny, symulujący właściwości różnych filtrów aparatu. Kolejna przydatna cecha to możliwość uzyskiwania grafik internetowych w prawidłowej postaci już za pierwszym razem, dzięki nowemu trybowi widoku pikseli oraz oknu dialogowemu Eksport dla Internetu.

Najważniejsze cechy:

  • Większa szybkość dzięki nowej obsłudze procesorów wielordzeniowych
  • Więcej bogatych materiałów i profesjonalnych szablonów
  • Więcej narzędzi edukacyjnych, samouczków wideo i porad ekspertów
  • Większa zgodność dzięki obsłudze ponad 100 formatów plików
  • Dokładniejsze odwzorowywanie kolorów oraz ich większa spójność
  • Większe możliwości w zakresie Internetu, w tym obsługa animacji Flash
  • Więcej opcji realizacji w druku, w Internecie, w postaci znaków cyfrowych i wielu innych
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?