poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAcronisAcronis True Image Home 2010 - mistrz backup'u

Acronis True Image Home 2010 – mistrz backup’u

Bezpieczeństwo danych wymaga regularnego ich archiwizowania. Do tego trzeba stosować jednak odpowiednie narzędzia. Pełną kontrolę nad tworzeniem i odzyskiwaniem kopi zapasowych zapewnia na przykład Acronis True Image Home 2010.

 

Acronis True Image Home to rozbudowany zestaw narzędzi do tworzenia, odzyskiwania i obsługi kopii zapasowych. Adresowany do użytkownika domowego program potrafi tworzyć i odzyskiwać obrazy partycji oraz całych dysków. Dzięki funkcji zapisu płyt startowych za jego pomocą odzyskasz dane nawet z komputerów, które mają uszkodzony system operacyjny. W zwykłych kopiach zapasowych pozwala uwzględniać pojedyncze pliki i katalogi oraz wykluczać z nich zbiory danych.

Wbudowany harmonogram zadba o regularne tworzenie archiwum, a w czasie jego generowania będziesz mógł bez przeszkód korzystać z komputera. Acronis pozwala zapisywać kopie pełne, przyrostowe i różnicowe. Można je umieszczać na dysku, specjalnie do tego celu przeznaczonej partycji, nośnikach zewnętrznych, na serwerach FTP oraz w internecie na serwerach producenta aplikacji. Bezpieczeństwo danych zapewnia opcja szyfrowania.


Wśród nowych funkcji wersji 2010 należy wyróżnić integrację z Windows 7. Za pomocą programu można przekształcać pliki obrazu systemu na pliki kopii programu, jak również tworzyć obrazy z kopii. Zaawansowany kalendarz i harmonogram dają większą kontrolę nad planowanymi zadaniami a funkcja kopii ciągłych pozwala przywrócić dane do dowolnego punktu w czasie (zapis danych w archiwum wykonywany jest w odstępach pięciominutowych).

Acronis True Image Home 2010 umożliwia także bezpieczne kasowanie danych, zarówno całych partycji, jak i pojedynczych plików, klonowanie dysków i montowanie ich obrazów. Pozwala wyczyścić komputer ze śladów jakie pozostawia użytkownik w trakcie pracy. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?