niedziela, 23 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaG DataG Data udostępni aktualizacje swoich pakietów

G Data udostępni aktualizacje swoich pakietów

Już od kwietnia dostępne będą obszerne aktualizacje pakietów G Data, zapewniające jeszcze skuteczniejszą ochronę podczas korzystania z bankowości i zakupów online.

Najnowsza generacja programów G Data

Specjaliści G Data wciąż pracują nad rozwojem i udoskonalaniem swoich rozwiązań. Ich wynikiem jest udostępnienie rozszerzonej aktualizacji ich produktów – G Data Antivirus, G Data Internet Security oraz G Data Total Protection, która ma zapewnić jeszcze skuteczniejszą ochronę podczas korzystania z bankowości online, dokonywania zakupów i płatności w sklepach internetowych.

Darmowa aktualizacja dla posiadaczy pakietów G Data

Aktualizacja programów G Data zostanie udostępniona już w kwietniu 2015 r. Dotychczasowi użytkownicy, posiadający aktualną licencję, będą z niej mogli skorzystać bezpłatnie. Wystarczy, że pobiorą ją ze strony producenta i zainstalują na swoim urządzeniu. Dzięki temu będą oni mogli cieszyć się możliwościami najnowszej generacji rozwiązań G Data.

Bankowość i zakupy online

Dziś już nikogo nie dziwi dokonywanie szybkich przelewów, sprawdzanie stanu konta, konfigurowanie stałych zleceń w swoim banku internetowym w dowolnym miejscu i czasie. Zgodnie z badaniami Eurostat, 57% obywateli Unii Europejskiej korzysta regularnie z bankowości online. Wiedzą o tym również cyberprzestępcy próbujący zainfekować nasze komputery coraz bardziej złożonym i zaawansowanym oprogramowaniem, którego celem jest uzyskanie najważniejszych danych – loginów i haseł do kont. Już 12% spośród mieszkańców UE zetknęło się ze skutecznymi atakami lub ich próbami.

Ochrona G Data

Rozwiązaniem zwiększającym z znaczący sposób bezpieczeństwo danych i pieniędzy użytkowników jest efektywne oprogramowanie antywirusowe. Unikalna technologia BankGuard z jakiej korzystają produkty G Data jest jednym z nich. Gwarantuje ona rozbudowaną i kompleksową ochronę.

Pakiety G Data zapewniają proaktywną ochronę w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że blokują działanie nawet nieznanych zagrożeń. G Data to także dostawca w pełni automatycznej ochrony przed atakami na bankowość internetową (system BankGuard), w tym również wyjątkowo groźnych i aktywnych trojanów bankowych. Dodatkowym zabezpieczeniem przed dostępem do kont lub kart kredytowych jest blokada exploitów (wykorzystujących luki w zainstalowanych na komputerze programach), a także zoptymalizowany system ochrony przed keyloggerami (programami szpiegującymi uzyskującymi hasła i loginy na podstawie wpisywanych na klawiaturze znaków).

 

Źródło: gdatasoftware.com
Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?