niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaKasperskyTesty Kaspersky 2016 rozpoczęte

Testy Kaspersky 2016 rozpoczęte

Udostępniono wersje beta programów Kaspersky Antivirus 2016, Kaspersky Internet Security 2016 i Kaspersky Total Security 2016.

kaspersky2016Pomóż udoskonalić pakiety Kaspersky 2016

Laboratorium udostępniło wersje testowe najnowszych wersji pakietów antywirusowych Kaspersky. Każdy zainteresowany użytkownik, który jeszcze przed oficjalną premierą chce zapoznać się z wyglądem, narzędziami oraz udoskonalonymi rozwiązaniami jakie pojawią się w programach, może zainstalować na swoim urządzeniu ich wersje beta. Wszelkie opinie i uwagi testerów mogą pomóc w usunięciu błędów lub niedociągnięć i mieć wpływ na ostateczny kształt Kaspersky 2016.

Oczywiście są to wersje testowe, więc decydując się na ich zainstalowanie należy zachować dużą ostrożność. Mogą one być niestabilne, zawierać błędy oraz powodować spowolnienia i nieprawidłowe działanie systemu. Nie gwarantują one także pełnej ochrony przed zagrożeniami – ich bazy sygnatur nie są stale aktualizowane tak jak w przypadku oficjalnych wersji programów.

Co nowego w Kaspersky 2016?

Prace Kaspersky Lab zaowocowały ciekawymi rozwiązaniami, które pojawią się w nowych wersjach pakietów. Wśród nich znajdują się zarówno udoskonalenia narzędzi znanych z poprzednich edycji, jak i premierowe funkcje. Nowością jest m. in. system Audio Control, blokujący dostęp do mikrofonu niezaufanym aplikacjom, Do Not Track, który wykrywa i blokuje próby śledzenia użytkowników podczas przeglądania stron internetowych oraz Changes Control Settings uniemożliwiający zmianę ustawień przeglądarki i dodawanie rozszerzeń. Ulepszono natomiast interfejs i obsługę pakietów, funkcję Safe Money oraz menedżer haseł. Specjaliści obiecują również znaczące zmniejszenie bazy sygnatur, co wpłynie na wielkość pliku instalacyjnego ostatecznej wersji oprogramowania.

 

Źródło: forum.kaspersky.com

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?