niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPinnacle / AvidGorąca premiera – Pinnacle Studio 19!

Gorąca premiera – Pinnacle Studio 19!

Świetna wiadomość dla wszystkich twórców filmów! Pakiety do edycji wideo – Pinnacle Studio 19 – są już dostępne w sprzedaży w sklepie Omegasoft.pl.

Pinnacle Studio 19 – dynamiczne i imponujące filmy w zasięgu ręki

pinnacle19nowoscZa nami premiera, na którą czekali wszyscy zajmujących się tworzeniem filmów – zarówno hobbystycznie, jak i profesjonalnie. Mogą oni skorzystać z najnowszych rozwiązań oprogramowania Pinnacle Studio 19, Pinnacle Studio 19 Plus oraz Pinnacle Studio 19 Ultimate.

Stworzenie doskonałego filmu, który odzwierciedli wszystkie pomysły jego twórcy, wymaga odpowiedniego oprogramowania. Z pakietami Pinnacle Studio praca nad przygotowywaniem wideo staje się łatwiejsza, szybsza, bardziej uporządkowana, nawet dla użytkowników o niewielkim doświadczeniu. Cieszą się one ogromnym uznaniem i zaufaniem, o czym świadczy ich niesłabnąca od lat popularność.

Pakiety Pinnacle występują w trzech wersjach – Standard, Plus i Ultimate – różniących się ilością dostępnych narzędzi i funkcji, gotowych do wykorzystania szablonów oraz coraz bardziej zaawansowanymi metodami edycji. Pozwala to dobrać właściwy rodzaj oprogramowania do potrzeb i wymagań twórców oraz przygotowywać imponujące filmy, niezależnie od ich tematyki.

Nowości w Pinnacle Studio 19

Najnowsze rozwiązania Pinnacle to przede wszystkim możliwość tworzenia i edytowania filmów nagrywanych wieloma kamerami. Pozwala to uzyskać dynamiczny i profesjonalny obraz oraz przedstawić opowiadaną historię z kilku różnych perspektyw, co niezwykle wzbogaca przygotowywany projekt. Jednocześnie programy ułatwiają doskonale dopasować i synchronizować dźwięk. W przypadku wersji Pinnacle Studio 19 Standard użytkownicy mogą edytować nagrania z 2 kamer, Pinnacle Studio 19 Plus – 4, zaś Pinnacle Studio 19 Ultimate – aż z 6.

Pakiety Plus i Ultimate pozwalają także osiągnąć właściwą równowagę pomiędzy dźwiękami dialogów lub narratora a dźwiękami pochodzącymi z tła. Te ostatnie program automatycznie lub zgodnie z zaleceniami użytkowników wycisza.

Oprócz tego pakiety zapewniają sprawną i szybką pracę m.in. dzięki obsłudze architektury 64-bitowej, lepszej wydajności oprogramowania, udoskonalonej funkcji inteligentnego kodowania, która przetwarza wyłącznie te sekcje wideo, które zostały zmienione od poprzedniego renderowania. Zaoszczędzić czas pozwalają także przydatna biblioteka audio ScoreFitter oraz bogate zestawy szablonów, przejść i efektów. Dodatkowo w wersji Ultimate użytkownicy mogą skorzystać z najwyższej jakości, profesjonalnych, stworzonych przez liderów w tej dziedzinie efektów specjalnych NewBlue

Oprogramowanie zostało także zoptymalizowane pod kątem najnowszych urządzeń i formatów, np. z procesorami Intel 6. generacji i iPhone 6.

Wszystkie pakiety dostępne są w wersji pełnej lub Upgrade – jako aktualizacja dla użytkowników posiadających wcześniejszą wersję Pinnacle Studio (9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18).

Aby poznać wszystkie możliwości premierowych pakietów Pinnacle Studio 19 zapraszamy tutaj.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?