niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaKasperskyKaspersky Internet Security 2016 – nowe możliwości i niezawodna ochrona

Kaspersky Internet Security 2016 – nowe możliwości i niezawodna ochrona

Kolejna jesienna premiera w Omegasoft już za nami. Poznajcie nowe pakiety Kaspersky Internet Security 2016 i Kaspersky Internet Security Multi-device 2016.

Bezpieczeństwo z Kaspersky Internet Security 2016 i Kaspersky Internet Security Multi-device 2016

kis16Oprogramowanie Kaspersky cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością i zaufaniem wśród użytkowników na całym świecie. Nic w tym dziwnego – zajmuje ono czołowe miejsca w kolejnych testach skuteczności ochrony, jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień przyznawanych przez specjalistów z zakresu bezpieczeństwa IT.

Już od dziś użytkownicy mogą skorzystać z najnowszych wersji tych niezawodnych rozwiązań – Kaspersky Internet Security 2016 i Kaspersky Internet Security Multi-device 2016.Opierają się one na wciąż unowocześnianych i rozwijanych rozwiązaniach technologicznych stworzonych w laboratorium Kaspersky.

Ochrona Kaspersky dla wszystkich rodzajów urządzeń

Dwie dostępne wersje pakietu umożliwiają najlepsze dopasowanie do potrzeb użytkowników. Kaspersky Internet Security zapewnia ochronę komputerom PC z systemem Windows. Wersja Multi-device to natomiast propozycja dla tych, którzy w ramach jednej licencji oczekują zabezpieczeń dla wszystkich urządzeń, z których korzystają w swoich domach – chroni ona bowiem dowolne konfiguracje komputerów PC i Mac oraz urządzeń mobilnych z systemem Android, iOS i Windows. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba kupować kilku rodzajów oprogramowania dla poszczególnych sprzętów. Dodatkowo wersja Kaspersky Internet Security Multi-device, ze względu na ochronę urządzeń przenośnych, zapewnia dostęp do zestawu narzędzi antykradzieżowych, które ułatwią zlokalizowanie i odzyskanie utraconego smartfona lub tabletu. Gdyby jednak nie było to możliwe, użytkownik może zdalnie zablokować lub usunąć dane z ich pamięci.

Zaawansowane rozwiązania pakietów Kaspersky

W pozostałym zakresie pakiety zapewniają identyczną ochronę i wyposażone są w te same funkcje chroniące najważniejsze i najbardziej obszary podatne na zagrożenia internetowe. Mowa tu zwłaszcza o skutecznym wykrywaniu i blokowaniu szkodliwych programów, ochronę prywatności i tożsamości użytkowników, bankowości i zakupów online, aktywności dzieci w Internecie oraz zachowania maksymalnej wydajności urządzenia podczas aktywności oprogramowania antywirusowego.

Wśród nowości w Kaspersky Internet Security 2016 i Kaspersky Internet Security Multi-device 2016 pojawiły się powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach w publicznych sieciach Wi-Fi, darmowe i automatyczne aktualizacje oraz zabezpieczenie kamer internetowych, zapobiegające szpiegowaniu użytkowników za ich pomocą.

Wiele z dotychczasowych funkcji zostało również udoskonalonych, m.in. kontrola aplikacji i rodzicielska, tryb zaufanych aplikacji, moduł antyphishingowy czy tryb Bezpieczne pieniądze.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?