środa, 17 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNEWSProgramyNowe pakiety Norton Security już w sprzedaży

Nowe pakiety Norton Security już w sprzedaży

Najnowsze wersje pakietów antywirusowych Norton Security, Norton Security Deluxe i Norton Security Premium są już dostępne w sklepie Omegasoft.

Sprawdzone rozwiązania Norton w nowej odsłonie

img_benefit-digital-lifeZa nami premiera najnowszych rozwiązań od Symantec – jednego ze światowych liderów w produkcji oprogramowania zabezpieczającego użytkowników, urządzenia oraz dane przed różnorodnymi zagrożeniami. Do dyspozycji odbiorców zostały przekazane trzy rodzaje pakietów (w miejsce dotychczasowych Norton Security i Norton Security with Backup) – Norton Security Standard 2016, Norton Security Deluxe 2016 oraz Norton Security Premium 2016 (współpracujących również z Windows 10).

Tak bogaty wybór pozwala najlepiej dobrać zakres ochrony dla każdego użytkownika. Podstawowy pakiet – Norton Security Standard – przeznaczony jest do zabezpieczenia jednego urządzenia PC lub Mac. Pozostałe dwa oferują w ramach jednej subskrypcji ochronę dla wszystkich rodzajów sprzętu używanego w domu lub małych firmach – komputerów PC i Mac oraz mobilnych smartfonów i tabletów z systemem iOS i Android – oraz szybkie i sprawne zarządzanie zabezpieczeniami na wszystkich urządzeniach za pomocą łatwego w obsłudze serwisu. Licencja Norton Security Deluxe chroni do 5 urządzeń, zaś Norton Security Premium – aż do 10.

Nowe możliwości i skuteczność ochrony

Pakiety Norton 2016 różnią się między sobą nie tylko ilością i rodzajem urządzeń, do których zabezpieczenia są przeznaczone, ale również zakresem zapewnianej ochrony. Co prawda wszystkie z nich opierają się na tej samej zaawansowanej technologii wykrywania i blokowania zagrożeń internetowych – wirusów, spyware i innych złośliwych programów – cieszącej się dużym zaufaniem i wyróżnianej przez specjalistów. Wszystkie z nich wyposażone są też w profesjonalne narzędzia chroniące tożsamość i finanse użytkowników. Jednak dodatkowe funkcje ochrony dostępne są wyłącznie w najbogatszym pakiecie Norton Security Premium. Mowa tu zwłaszcza o module Kontroli rodzicielskiej, który chroni dzieci przed dostępem do niewłaściwych treści, pozwala kontrolować ich zachowanie w sieci oraz czas spędzany przed komputerem. Maksymalne bezpieczeństwo danych zapewnia z kolei automatyczne tworzenie kopii zapasowych, co pozwala odzyskać najważniejsze pliki, dokumentu czy zdjęcia nawet po awarii urządzenia lub ataku ransomware. Dane użytkowników przechowywane są bezpiecznie w chmurze (każdy z nich ma do dyspozycji bezpłatny schowek o pojemności 25 GB).

norton-2016

Marcin

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?